piątek, 3 kwietnia 2020

Jak zadbać o porządek przy umywalce?

Porządek w kuchni jest niezastąpiony. Jest to bowiem takie miejsce w mieszkaniu, które jest najczęściej sprzątane, szczególnie po przygotowanym posiłku. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawiają się coraz to ciekawsze organizatory i gadżety, które mają pomóc nam w utrzymaniu czystości i porządku w kuchni.

Jednakże - również środki czystości wymagają mądrego przechowywania, szczególnie te, które używamy bardzo często - np. szczotki, czy ściereczki. 

Jak zadbać o porządek przy umywalce

Akcesoria do mycia naczyń są, jednym słowem mówiąc, najbardziej "upierdliwe"! Zawsze leżą tam gdzie nie powinny i wyglądają mało elegancko. Zwłaszcza jeśli jesteś pedantem tak jak ja, to taki mały detal potrafi doprowadzić do szaleństwa ;) Na szczęście mamy na to rozwiazanie, bardziej estetyczne i bardziej uporządkowane!

Przydatny gadżet kuchenny

organizery przy umywalce

 Trzymadełko na ścierki

 Uchwyt na ścierkę do umywalki


 Porządek w kuchni

 Miska do zmywania naczyń

 Pojemniki na gąbki i szczotki


Źródło zdjęć, oraz produkty dostępne na: www.connox.de.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

9 komentarzy:

 1. Ciekawe inspiracje wiele mi pomogły!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak to się przyda każdemu. Dobrze wygląda i jest funkcjonalne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie tylko pomocne w utrzymaniu porządku, ale również niezwykle ładne

  OdpowiedzUsuń
 4. grunt to mieć wielki zlew z dwiema komorami i ociekaczem, wtedy nie chlapie się po blatach i nie ma tyle sprzątania, a takie mini zlewiki to chyba tylko do mycia rąk ;) ja mam solidny, duży zlewozmywak stalowy podwieszany i nie zamieniłabym go na żadne nowomodne rozwiązanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. najlepiej wziąć zlewozmywak na zamówienie, wtedy ma taką wielkość i kształt jak chcemy, więc nie trzeba potem nic zmieniać ani upychać ;) ja mam na ociekaczu koszyczek na płyn i gąbkę i to mi w zupełności wystarcza :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś wynajmowałem swoja kawalerkę i nie pilnowałem czy lokatorzy pilnują czystości. Gdy skończyła się im umowa, postanowiłem ich odwiedzić, od razu musiałem dzwonić do firmy sprzątającej. Takiego brudu jeszcze nigdy nie widziałem. Na szczęście ekipa wyczyściła całe mieszkanie na połysk. Następnym razem, będę pokazywać nowym lokatorom ten wpis.

  OdpowiedzUsuń