KONTAKT DO WSPÓŁPRACY

Witam serdecznie na blogu cleo-inspire.com

Cleo-inspire to blog lifestylowy, głównie opierający się na prezentacji wnętrz, dekoracji, gadżetów i domowych rozwiązań

Znajdziesz tu także publikacje i recenzje kosmetyczne, turystyczno-podróżnicze, kulinarne (głównie diety bezglutenowej), propozycje diy oraz wiele ciekawych pomysłów i rozwiązań.  

Zapraszam każdego w tą inspirującą podróż wirtualną.

Zainteresowane firmy, które chciałyby podjąć ze mną współpracę zapraszam do określenia swojej oferty pod adresem e-mail:  mp.new@wp.pl.  
Do każdego zlecenia podchodzę bardzo indywidualnie więc najlepiej będzie jeśli się ze mną skontaktujesz w celu ustalenia szczegółowych warunków współpracy.

cleo-inspire.com zawiera aktualnie już ponad 8 tys. użytkowników (UU) liczba ta nieustannie wzrasta w związku z ciągłym rozwojem bloga i kolejnych publikacji. 

PS. Proszę brać pod uwagę fakt, że obecnie mieszkam w Holandii - Rotterdam


Bardzo chętnie nawiązuje również współprace z artystami i nowymi firmami, którzy dopiero próbują wybić się na polski i zagraniczny rynek. 

Cenie sobie bardzo nowoczesne i unikatowe produkty, jak i również te indywidualne, pełne artyzmu i przekazu. 

Lubie nowoczesne gadżety do każdego miejsca w domu pod każdą postacią. 

Jeśli masz do zaoferowania coś interesującego, chętnie to przetestuje, napiszę artykuł, stworzę indywidualny obraz danego produktu, czy strony.