piątek, 19 października 2018

Ukryte schowki w kuchni.

Zapasowe miejsca w kuchni z możliwością przechowywania są niczym na wagę złota. W kuchni bowiem, dodatkowe miejsce zawsze się przydaje. Czasami mamy możliwość zakupu jakiegoś produkty w większych ilościach, bo np. jest promocja, albo robimy duże zakupy raz na jakiś czas. Wówczas posiadanie dodatkowego pomieszczenia jest bardzo ważne, w końcu gdzieś to wszystko trzeba trzymać. 

Posiadanie takiego miejsca to jedno, ale żeby się ładnie w naszej kuchni prezentowało, to drugie. Najlepiej gdy staje się niepozorne, wręcz niewidoczne i gdy jest wbudowane lub dopasowane do całości kuchennych mebli i ogólnego wyposażenia. 

UKRYTE Schowki W KUCHNI

Nowoczesne kuchnie mają nam naprawdę wiele do zaoferowania. Dzięki nim problem ze znalezieniem miejsca na zagospodarowanie dodatkowej żywności, lub ukrycia wszystkiego z pola widzenia, aby było schludnie i estetycznie, zostaje rozwiązany. Nie tylko pomagają nam w codziennej organizacji ale również w zachowaniu porządku, który w kuchni jest wręcz potrzebny. 

PRZECHOWYWANIE ŻYWNOŚCI W KUCHNI

PRAKTYCZNE SCHOWKI W KUCHNI

wysuwana szafka w kuchni

pojemniki na żywność plastikowe

Pojemniki na żywność

wysuwana wąska szafka w kuchni

wysuwane szafki w kuchni

waska szafka do kuchni

wysuwana wąska szafka w kuchni

szklane sloiki na żywność

słoik na żywność

dekoracyjne pojemniki do kuchni

Projekty - leicht.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

5 komentarzy:

 1. Bardzo fajne i funkcjonalne rozwiązanie. Przydałyby się i w mojej kuchni.
  Miłego weekendu Marysiu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne rozwiązanie, cała "spiżarnia" w jednej szafie:_)
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama za niedługo planuję remont swojej kuchni. Chciałabym całkowicie odmienić jej wnętrze. Mam do wymiany podłogi, chcę przemalować ściany, a także zaopatrzyć się w kompletnie nowe meble. Takie ukryte szafki to świetne rozwiązanie! Sama lubię mieć dużo produktów na zapas, więc dodatkowe miejsca do przechowywania na pewno mi się przydadzą.

  OdpowiedzUsuń