wtorek, 11 września 2018

Szafki do przechowywania środków czystości.

W każdym domu znajduje się takie miejsce, właściwie najczęściej jest to jakiś ciemny kąt mieszkania, gdzie stawiamy odkurzacze czy miotły. Czasem udaje się mieć do tego celu osobne pomieszczenie, w innym wypadku napotykamy się z niechcianymi trudnościami chowania tego, co niekoniecznie ładnie się prezentuje. Nie chcemy przecież tego eksponować. 

Rozwiązaniem jest zabudowana szafa, która pomieści wszystkie te "niechciane" sprzęty i inne środki czystości, na które trudno wyselekcjonować miejsce. Im bardziej dostosowana do pomieszczenia tym lepiej. Taki projekt ma tworzyć jedność, być funkcjonalny i pomóc w codziennej organizacji domu

szafa na odkurzacz

Szafki powinny być nie tylko pojemne, ale również urozmaicone o dodatkowe funkcję, takie jak na przykład: umieszczone poręcze funkcyjne z elementami do mocowania i wymiany węży od odkurzacza, uchwytów urządzeń, pojemników na kurz i inne. Dodatkowo spłycone półki nadadzą się do wszystkich domowych środków czyszczących.

Hojnie zaprojektowane wnętrze szafy na urządzenia i środki czystości może być inteligentnie i elastycznie dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli postawimy na wysokość, posłuży także jako pionowa "komora" do przechowywania długich przedmiotów, takich jak drabina lub deska do prasowania.

szafka na środki czystości

szafka na środki czystości zamykana


szafa na odkurzacz deskę do prasowania

szafa miejsce na odkurzacz

szafa na miotłę

szafa na odkurzacz i mop

szafa wnękowa miejsce na odkurzacz

Produkt, design oraz zdjęcia - leicht.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

11 komentarzy:

 1. Taka skrytka bardzo by mi się przydała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Codzienna organizacja może być wyzwaniem. Fajne pomysły na wnętrza szafki :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem tylko dlaczego jedynie niektóre firmy pochylają się nad tym skomplikowanym miejscem jak szafka na środku do sprzątania i tak mało jest tak świetnych jak to rozwiązań.

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka szafka przydała by mi się bardzo :) Wszystko pod ręką i na swoim miejscu, super.
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie taką szafkę potrzebuje do łazienki tylko nie może być za duża bo też sporo miejsca nie ma. Ale przydaje się taka szafka do środków czystości zeby nie stawiać tego na wierzchu nigdzie bo dzieci mogą przypadkiem sięgnąć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdecydowanie ostatnia szafka odpowiada moim wymaganiom. Podoba mi się, że rura od odkurzacza nie jest poskręcana, no i wszystko ma swoje miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajne i funkcjonalne szafki! Zdecydowanie przydałyby mi się takie w moim domu. Ostatnio chciałam zakupić sobie odkurzacz stojący, ale kompletnie nie mam gdzie go przechowywać. Chyba trzeba wygospodarować trochę miejsca na przechowywanie takich sprzętów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo mi się wszystko podoba. Organizacja na wzorowym poziomie.

  OdpowiedzUsuń