wtorek, 28 sierpnia 2018

Szczotki do czyszczenia niezbędne w kuchni.

Istnieją takie akcesoria kuchenne, bez których nie da się obejść przy codziennych obowiązkach, podobnie jak te, które nam je ułatwiają i sprawiają, że jest z ich użyciem zwyczajnie prościej operować w każdej kuchni. I wcale nie mam tu na myśli tych produktów do przygotowywania posiłków, ale przedmioty, które pomagają po nich posprzątać. 
Dlatego chciałabym dzisiaj przedstawić piękną kolekcję wysokiej jakości szczotek do codziennego użytku. I choć słowo "piękne" nijak kojarzy się ze szczotkami, w tym przypadku jest zupełnie odwrotnie. 

Marka Andrée Jardin od wielu lat tworzy różnego rodzaju szczotki, pędzle oraz artykuły do czyszczenia z naturalnego wyrobu. Jest to firma z długoletnią tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Należy przyznać, że w dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć taką prawdziwą miotłę czy szczoteczkę, a jednak firma ta całkowicie spełnia potrzebę tych, którzy szukają nie tylko dobrej jakości ale i autentyczności. Specjalizują się również w szczotkach wykonanych na zamówienie, nawet takich, które mają pastelowe kolory, czy są miłe w dotyku. 

Szczotki do kuchni

Poza głęboko zakorzenioną tradycją i wysoką jakością produktu, są także ergonomiczne zaprojektowane, zawsze z drewnianych uchwytem, dostosowanym do wygodnego użytkowania. Np. ta poniższa drewniana szczotka do szorowania jest wyposażona w doskonale ukośne włosie z włókien roślinnych, dzięki czemu można dotrzeć do wszystkich zakamarków w garnkach i patelniach. Dodatkowo doskonale leży w dłoni i wygląda uroczo na zlewie kuchennym, podobnie jak cała reszta, którą można skompletować do zestawu.

Andree Jardin SAUCEPAN BRUSH

Szczotka do czyszczenia garnków

Szczotka z włosiem roślinnym

Szczotka kuchenna z naturalneg włosia

Andree Jardin BRUSHES

Szczotki do czyszczenia warzyw i owoców

Andree Jardin Brushes


Akcesoria kuchenne

Produkty dostępne na andreejardin.fr

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

4 komentarze:

 1. Dobra szczotka w kuchni zawsze się przydaje. Te które prezentujesz są bardzo fajne.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W każdej kuchni takie szczotki są bezkompromisowo obowiązkowe bo zawsze gdzieś się przydadzą w kuchni. Przyznaję niektóre naprawdę są bardzo zmyślne...

  OdpowiedzUsuń
 3. Praktyczne zastosowanie + ekologia to dwie cechy, które powinny być brane pod uwagę w każdym nowoczesnym domu!

  OdpowiedzUsuń
 4. W obecnych czasach warto stawiać na rozwiązania praktyczne i ekologiczne jak wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Firma Venteco oferuje profesjonalne doradztwo w doborze urządzeń, dokonuje precyzyjnych pomiarów i przygotowuje projekt instalacji. Gwarantują kompleksowy montaż z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

  OdpowiedzUsuń