Szczotki do czyszczenia niezbędne w kuchni.

07:20:00 Cleo-inspire 2 Comments

Istnieją takie akcesoria kuchenne, bez którch nie da się obejść przy codziennych obowiązkach, podobnie jak te, które nam je ułatwiają i sprawiają, że jest z ich użyciem zwyczajnie prościej operować w każdej kuchni. I wcale nie mam tu na myśli tych produktów do przygotowywania posiłków, ale przedmioty, które pomagają po nich posprzątać. 
Dlatego chciałabym dzisiaj przedstawić piękną kolekcję wysokiej jakości szczotek do codziennego użytku. I choć słowo "piekne" nijak kojarzy się ze szczotkami, w tym przypadku jest zupełnie odwrotnie. 

Marka Andrée Jardin od wielu lat tworzy różnego rodzaju szczotki, pędzle oraz artykuły do czyszenia z naturalnego wyrobu. Jest to firma z długoletnią tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Należy przyznać, że w dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć taką prawdziwą miotłę czy szczoteczkę, a jednak firma ta całkowicie spełnia potrzebę tych, którzy szukają nie tylko dobrej jakości ale i autentyczności. Specjalizują się również w szczotkach wykonanych na zamówienie, nawet takich, które mają pastelowe kolory, czy są miłe w dotyku. 

Szczotki do kuchni

Poza głęboko zakorzenioną tradycją i wysoką jakością produktu, są także ergonomicznie zaprojektowane, zawsze z drewnianych uchwytem, dostosowanym do wygodnego użytkowania. Np. ta poniższa drewniana szczotka do szorowania jest wyposażona w doskonale ukośne włosie z włókien roślinnych, dzięki czemu można dotrzeć do wszystkich zakamarków w garnkach i patelniach. Dodatkowo doskonale leży w dłoni i wygląda uroczo na zlewie kuchennym, podobnie jak cała reszta, którą można skompletować do zestawu.

Andree Jardin  SAUCEPAN BRUSH

 Szczotka do czyszczenia garnków

 Szczotka z włosiem roślinnym

Szczotka kuchenna z naturalneg włosia

Andree Jardin BRUSHES

 Szczotki do czyszczenia warzyw i owoców

 Andree Jardin Brushes


 Akcesoria kuchenne

Produkty dostępne na andreejardin.fr

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

2 komentarze:

  1. Dobra szczotka w kuchni zawsze się przydaje. Te które prezentujesz są bardzo fajne.
    Pozdrawiam ciepło :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W każdej kuchni takie szczotki są bezkompromisowo obowiązkowe bo zawsze gdzieś się przydadzą w kuchni. Przyznaję niektóre naprawdę są bardzo zmyślne...

    OdpowiedzUsuń