niedziela, 26 sierpnia 2018

Pojemniki na drugie śniadanie dla dzieci.

Przechowywanie żywności może przybierać różne formy, w zależności od tego, ile i jakie produkty chcemy przechować. Jeśli chodzi o pojemniki na drugie śniadanie dla dzieci do szkoły, sprawa jest prosta. Chodzi przecież o to, aby znalezione w nich produkty, były skonsumowane jeszcze tego samego dnia. Możesz zdecydować się na pojemniki szklane lub plastikowe, jednak dla bezpieczeństwa dziecka, warto decydować się na te drugie. 

Nie będe pisać o tym, jak regularne posiłki są ważne dla naszych pociech. O tym przecież każda mama wie. I choć tak naprawdę nieważne w co zostanie zapakowane drugie śniadanie do szkoły, tylko fakt, aby nasze dziecko je zjadło, ale można je zachęcić pięknym designem na kolorowych pudełkach, których pewnie niejedna mama sama im pozazdrości ;) 

Pojemniki na drugie śniadanie dla dzieci

Mogłabym tu bez skrupułów powiedzieć, że im milszy pojemnik, tym dziecko częściej będzie do niego zaglądać, a oto przecież właśnie chodzi. W pieknej kolekcji Søstrene Grene na ten rok, możemy spodziewać się uroczej grafiki i skompletowanych pojemników na drugie śniadanie dla naszych pociech oraz równie uroczych plecaków, aby móc to wszystko w nich zapakować i zabrać ze sobą. 

Food-Storage Containers

Butelki na drugie śniadanie do szkoły

Plecak dla dziecka

W czym zapakować drugie śniadanie?

Pojemniki na lunch dla dziecka

Pojemniki dostępne na sostrenegrene.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

5 komentarzy:

 1. Pięknie wyglądają! Przyznam się, że nawet ja, jako osoba dorosła, chciałabym mieć takie pojemniki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne :) Piękne pastele i printy :)
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale słodkie! :)
  Worki rewelacyjne!

  OdpowiedzUsuń