poniedziałek, 14 maja 2018

Kompaktowa szafka na korytarz.

Meble w korytarzu, jeśli już pojawiają się w tym miejscu, zwykle wyglądają dość prosto, najczęściej w postaci komody lub ławy, do tego damy lustro oraz kilka wieszaków aby było funkcjonalnie. Jeśli jednak posiadasz wystarczająco dużo miejsca szafa jest również doskonałym dodatkiem do każdego pomieszczenia wejściowego i wyjściowego. Czy jednak można zastosować szafkę w korytarzach małych i podłużnych?

Już teraz wiem, że można, ale nie każdą, bo ogromne znaczenie ma jej projekt. Dlatego dzisiaj przedstawiam taką "kompaktową szafę", która będzie pasować nawet w małych korytarzach. Ponadto posiada wszystkie te cechy, które najczęściej stosowalibyśmy osobno.
Ten piękny system rozłożony jest na kilka różnych części, dzięki którym otrzymujemy intrygującą konfigurację, która niczym kameleon, wpasuje się do przestrzeni przedpokoju. 

Meblościanka w korytarzu

Poprzez zastosowanie takiej wielofunkcyjnej szafki, nie potrzebujesz osobnych wieszaków czy haków na ścianie. Nie jest Ci również potrzebna komoda czy stolik. Ponadto posiadasz miejsce na kilka innych rzeczy, a nawet dekoracji czy dodatkowego oświetlenia i wiesz już dokładnie, gdzie zawiesić lustro.

Pomieszczenie dzięki jednemu meblowi, może okazać się być bardzo zorganizowane. 

Gdzie zawiesić płaszcz?

Szafka w przedpokoju

Pomysły na przedpokój

Produkt oraz zdjęcia pochodzą z gruppotomasella.it.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

4 komentarze:

  1. Bardzo fajny i nowoczesny design ! Ciekawe rozwiązanie, podoba mi się :)
    Pozdrawiam ciepło :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawa, fajny kształt! Mojej siostrze by się spodobała.

    OdpowiedzUsuń