wtorek, 16 października 2018

Okrągłe pudełka, do czego je wykorzystać?

Pudełka i pudła to jedne z takich rzeczy, na które zawsze znajdzie się miejsce w naszym domu, szczególnie wtedy, gdy oprócz użytkowych walorów mogą poszczycić się również pięknym designem. Im ładniejsze pudełka, tym chętniej staramy się wyeksponować je w naszych pomieszczeniach, w których stają się prawdziwą ozdobą. 

 Okrągłe pudła, wykorzystanie

Ich wykorzystanie nie musi jednak ograniczać się tylko do przechowywania i ukrywania w nich drobiazgów. Pomimo, że są świetnym elementem organizacyjnym, możemy zastosować je również na kilka innych sposóbów:

1. KOMPOZYCJA KWIATOWA.

Bardzo efektowna i elegancka propozycja, którą można albo kupić, albo stworzyć samemu. Jak widać nie trzeba wielkiego wysiłku aby zaskoczyć kogoś czymś niezwykle dekoracyjnym i oryginalnym. 

Zapraszam również do obejrzenia mojej kompozycji kwiatowej

flower arrangements in a box by Søstrene Grene

2. POMYSŁY DIY.

Tak ładne pudełka wcale nie muszą być chowane gdzieś po szafach, można je wykorzystać do przeróżnych projektów typu "zrób to sam". Poniżej na zdjęciu, okrągłe pudełka zostały wykorzystane jako pudełka na organizację biżuterii

Jewellery display ideas

3. NA PREZENTY.

Warto sięgnąć po pudełka szczególnie wtedy, gdy podarunek posiada dość skomplikowaną formę, aby opakować go zwykłym papierem, wówczas w pudełku będzie prezentować się o wiele lepiej. Poza tym, już same efektownie wyglądające pudełko, jest niczym piekny prezent, więc jest to forma podarunku 2 w 1. 


PUDEŁKA NA PREZENTY ŚWIĄTECZNE

4. W POKOJU DZIECKA. 

Pudełka na zabawki to nieodzowny elelement, który powinien znaleźć się w każdym dziecięcym pokoju. Jak wiadomo, zabawki często nie mają swojego miejsca i z każdym kolejnym rokiem, gromadzi się ich coraz więcej. Pudełka na nie, nie tylko pomogą je uporządkować ale i ładnie pochować z pola widzenia. 

Pudełka w dziecięcym pokoju

5. OGÓLNE PRZECHOWYWANIE. 

Jestem niemalże przekonana, że pudła i pudełka, w mniejszym lub w większym stopniu, znajdują się w każdym domu. Może trzymasz w nich buty w szafie, albo stare zdjęcia czy pamiątki z podróży. Nic dziwnego, są one idealną formą organizacji i wyselekcjonowania poszczególnych rzeczy. 

Okrągłe ozdobne pudełka

Pudełka do przechowywania rzeczy

Pudełka jako dekoracja

Zdjęcia oraz pudełka pochodzą z sostrenegrene.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

10 komentarzy: