piątek, 3 kwietnia 2020

Jak zadbać o porządek przy umywalce?

Porządek w kuchni jest niezastąpiony. Jest to bowiem takie miejsce w mieszkaniu, które jest najczęściej sprzątane, szczególnie po przygotowanym posiłku. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawiają się coraz to ciekawsze organizatory i gadżety, które mają pomóc nam w utrzymaniu czystości i porządku w kuchni.

Jednakże - również środki czystości wymagają mądrego przechowywania, szczególnie te, które używamy bardzo często - np. szczotki, czy ściereczki. 

Jak zadbać o porządek przy umywalce

Akcesoria do mycia naczyń są, jednym słowem mówiąc, najbardziej "upierdliwe"! Zawsze leżą tam gdzie nie powinny i wyglądają mało elegancko. Zwłaszcza jeśli jesteś pedantem tak jak ja, to taki mały detal potrafi doprowadzić do szaleństwa ;) Na szczęście mamy na to rozwiazanie, bardziej estetyczne i bardziej uporządkowane!

Przydatny gadżet kuchenny

organizery przy umywalce

 Trzymadełko na ścierki

 Uchwyt na ścierkę do umywalki


 Porządek w kuchni

 Miska do zmywania naczyń

 Pojemniki na gąbki i szczotki


Źródło zdjęć, oraz produkty dostępne na: www.connox.de.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

8 komentarzy:

 1. Ciekawe inspiracje wiele mi pomogły!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak to się przyda każdemu. Dobrze wygląda i jest funkcjonalne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie tylko pomocne w utrzymaniu porządku, ale również niezwykle ładne

  OdpowiedzUsuń
 4. grunt to mieć wielki zlew z dwiema komorami i ociekaczem, wtedy nie chlapie się po blatach i nie ma tyle sprzątania, a takie mini zlewiki to chyba tylko do mycia rąk ;) ja mam solidny, duży zlewozmywak stalowy podwieszany i nie zamieniłabym go na żadne nowomodne rozwiązanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. najlepiej wziąć zlewozmywak na zamówienie, wtedy ma taką wielkość i kształt jak chcemy, więc nie trzeba potem nic zmieniać ani upychać ;) ja mam na ociekaczu koszyczek na płyn i gąbkę i to mi w zupełności wystarcza :D

  OdpowiedzUsuń