wtorek, 7 sierpnia 2018

Biurka z ukrytymi schowkami.

Biurko to niezawodny element meblarski dla każdego, kto musi (lub chce) przy nim pracować, więc aby tą pracę umilić i aby była bardziej produktywna i efektowna warto postarać się nietylko o solidny mebel, ale również taki, który sprosta naszym oczekiwaniom.

Tak jak w pracy w biurze nie bardzo możemy w tej kwestii poszaleć czy mieć cokolwiek do powiedzenia w zakresie wyboru, tak w swoich własnych ścianach owszem. Bardzo często skupiamy się na oryginalnym designie, lub estetycznym wyglądzie. Należy jednak zwrócić przede wszystkim uwagę na jego praktyczne zastsowanie, dopiero potem można wszystko łączyć w jedną całość. Na szczęście na obecnym rynku meblarskim jest w czym wybierać. 

 Uniwersalne biurko

Biurko w mieszkaniu może spełniać wiele funkcji, ale najważniejsza z nich ma być powiązana z lepszą wydajnością Twojej pracy. Osobiście lubię biurka z możliwością przechowywania ponieważ lubię mieć wszystko uporządkowane i poukładane. W ten sposób łatwiej jest mi się skupić na wykonywanej pracy i obowiązakach, ale również wszystko znajduję się w zasięgu mojej ręki, gdy tego potrzebuje.

Ukryte skrytki i schowki to także bardzo ciekawa alternatywa organizacyjna, szczególnie gdy posiada się w domu małe dzieci. Warto również stawiać na minimalizm i prostotę, ponieważ takie biurko posłuży nam na dłużej, gdy np., znudzi nam się wystój pomieszczenia. Uniwersalny element będzie w takiej sytuacji zawsze pasował. 

 Aranżacja biurka

 Ukryte schowki w biurku

 Biurko ze schowkiem

 Biurko z drewna

 Co znajduje się pod biurkiem?

Meble pochodzą z hubsch-interior.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

8 komentarzy:

 1. Bardzo lubię funkcjonalne i kreatywne meble. I ta propozycja bardzo mi się podoba :)
  Miłego dnia Marysiu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Praktyczne, pomysłowe i funkcjonalne :)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Superowe miejsce rytualmilosny.co.pl bardzo wam polecam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie biurka bardzo się przydają w przestrzeniach biurowych, dlatego zdecydowałam się je zamówić do mojej firmy. Jest to jedna w kilku zmian, które chcę wprowadzić w związku z rozpoczęciem się nowego roku. Oprócz tego zastanawiam się jak zbudować zespół w pracy z nowych pracowników.

  OdpowiedzUsuń