piątek, 10 listopada 2017

Wielofunkcyjne prywatne biurko dla kobiety.

Spędzając wiele godzin przed komputerem, jesteśmy wręcz przyklejeni do tak ważnego mebla, jakim staje się domowe biurko. Wybór odpowiedniego krzesła jest bardzo ważny, ale często zapominamy o samym stoliku biurowym, który nie tylko powinien ładnie oraz solidnie wyglądać, ale ma nam również pomóc w codziennych czynnościach.

Jeśli więc spędzasz sporą część dnia przy biurku warto uczynić z niej kreatywną przestrzeń, która odzwierciedla twoją osobowość i pomaga w organizacji. Tak, aby Twoje biuro było miejscem, w którym rzeczywiście chciałabyś spędzić czas.

Wielofunkcyjne prywatne biurko dla kobiety

Co powiedzielibyście na to, gdyby nasze biurko mogło pełnić również rolę np., kosmetyczki? Tym samym chować wszystkie nasze drobiazgi niezbędne do pracy, a także przybory do codziennej pielęgnacji twarzy i makijażu. Nie możesz sobie pozwolić na marnowanie miejsca? Wcale nie musisz! Istnieje przecież możliwość wykorzystania jednego mebla w dużej mierze, znacznie produktywniej. Nie potrzebujesz dwóch lub trzech oddzielnych mebli, skoro możesz mieć tylko taki, który spełnia wszystkie potrzebne funkcje. Mówiąc o wielofunkcyjnych meblach, chodzi przede wszystkim o to, aby jak najwięcej funkcji i elementów było w jednym prostym projekcie.

Takie wielofunkcyjne biurko może okazać się być najlepszym przyjacielem kobiety. Nie będę tutaj jednak dyskryminować wszystkich osobników płci męskiej, bowiem i dla nich ten mebel może okazać się być bardzo przydatny. Miejsce na kluczyki, portfel, śrubokręty, czy nawet na zestaw do golenia - zapewnione. 

MULTIFUNCTIONAL FURNITURE IDEAS

Multifunctional desk

kosmetyczka z lustrem

wielofunkcyjne biurko

Jak przechowywać kosmetyki

Biurko kosmetyczka

Biurko spełniające oczekiwania

MULTIFUNCTIONAL FURNITURE IDEAS

11 komentarzy:

 1. Bardzo fajny, praktyczny mebel :) Dla nas kobiet to idealne rozwiązanie i jako biurko i jako toaletka.
  Miłego weekendu Marysiu :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo przydałoby mi się takie biurko. Świetny projekt.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hahaha ale extra! Bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 4. Toaletki nigdy nie potrzebowałam, i uważam, że to zbędny mebel dla kogoś, kto ma tylko podkład i puder :-D Podobny mebel jest w IKEA. Wizualnie bardzo ładny, jednak dla mnie uciążliwe byłoby otwieranie blatu aby coś wyjąć ze środka.

  Pozdrawiam!:-)
  Weronika

  OdpowiedzUsuń
 5. Dużo skrytek na kosmetyki i jedna duża szuflada, bardzo praktyczne rozwiązanie, chciałabym mieć takie biurko u siebie. Ważne jest to, aby było praktyczne, ja zawsze mam problem z przechowywaniem kosmetyków.

  OdpowiedzUsuń