czwartek, 12 stycznia 2017

Rozkładane, wielofunkcyjne łóżko Adam Tavolo.

Rozkładane łóżka są to idealne meble do każdego pomieszczenia, szczególnie wtedy, gdy mieszka się w małym apartamencie. To ogromna oszczędność miejsca w małym pokoju. Dodatkowym plusem jest, gdy takie łózko posiada modularny system półek.

W przypadku poniższej propozycji, czyli rozkładanego łózka wg, projektu Adama Tavalo, mamy jeszcze opcję rozkładanego biurka. Dzięki czemu, można spokojnie połączyć miejsce odpoczynku w nocy, z miejscem do pracy w ciągu dnia.
Gdy łóżko i biurko nie jest używane, tworzą otwartą przestrzeń w pomieszczeniu.
Łóżko rozkłada się w pozycji horyzontalnej i wystarczy spokojnie dla dwóch dorosłych osób. 

Folding, multifunctional bed by. Adam Tavolo

W taki sposób można w pełni wykorzystać każdy metr kwadratowy w małych pomieszczeniach z możliwością uniwersalnego wykorzystania mebli, które służą zarówno jako biuro, jak i sypialnię.
Ponadto nowoczesny design, piękny neutralny kolor oraz projekt wspomagający oszczędność miejsca w domu, pomaga poprawić estetykę wizualną w mieszkaniu.

Również w przypadku (nie)spodziewanej wizyty gości, zostających na noc, nie musisz martwić się o to, gdzie ich położyć, aby czuli się komfortowo, nawet w przypadku gdy nie masz osobnego miejsca na wstawienie kolejnego łózka.
Korzyść z takiego projektu jest ogromna! rozkładane łożko


Photos Courtesy of Resource Furniture
Lindsay Nichols Photography 
Natalie Fuglestveit Interior Design
Produkt można znaleźć na stronie resourcefurniture.com

11 komentarzy:

 1. Przydałoby mi się takie składane łóżko...oj bardzo by mi się przydało :)Cena pewnie tez jest odpowiednia za nie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Miałam podobne gdy byłam dzieckiem, teraz wszystko wraca ponownie do łaski ;))

   Usuń
 3. Świetne rozwiązanie dla małych mieszkań. Tylko coś mi się wydaje, że cenowo może być mało adekwatne dla właścicieli małych mieszkań :) Ale może w przyszłości... Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam to rozwiązanie ! Sama planuję takie łóżko "zamontować". :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też miałam podobny w latach osiemdziesiątych

  OdpowiedzUsuń
 6. Praktyczny mebel, doskonały do niedużego mieszkanie :) Podoba mi się :)
  Pozdrawiam ciepło !

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, ciekawy pomysł do małej sypialni, kiedyś moja córka miała podobne łóżko i była nim zachwycona, po przeprowadzce zmieniliśmy na tradycyjne i była trochę zawiedziona, ale teraz się cieszy że nie musi składać łóżka gdy odwiedzają ją koleżanki

  OdpowiedzUsuń
 8. 25 years old Systems Administrator II Benetta Shadfourth, hailing from Sheet Harbour enjoys watching movies like Colonel Redl (Oberst Redl) and Macrame. Took a trip to Redwood National and State Parks and drives a Duesenberg SJ Roadster. link strony

  OdpowiedzUsuń