środa, 19 lipca 2017

Pudełko na biżuterię.

Biżuteria to taka rzecz, na która zwyczajnie należy znaleźć miejsce, w przeciwnym razie, możemy mieć problem z jej odnalezieniem. Im bardziej zorganizowana, tym lepszy i łatwiejszy mamy do niej dostęp, w momencie gdy jej potrzebujemy. W tym celu sprawdzi się piękne, drewniane i minimalistyczne pudełko (jewellery box), które ma na celu przechowywanie wszystkich małych rzeczy, które są dla nas cenne i osobiste.

To poniższe, zaprojektowane zostało przez Studio TA, czyli przez młodą i utalentowaną projektantkę z Kopenhagii, Teresę Arns.

Jewellery Box from Studio TA

Rzeczy takie jak biżuteria, makijaż, a nawet artykuły biurowe mogą być sortowane w małych partycjach pojemnika.

Ponadto pudełko zawiera wbudowane już lustro, które łatwo można umieścić w pozycji pionowej, dzięki czemu można je używać jako przenośną kosmetyczkę do robienia makijażu lub zakładania biżuterii. Projekt ten ma prostą i geometryczną ekspresję oraz rzeźbiarski minimalistyczny charakter, bez względu na to, czy jest otwarty czy zamknięty.

pudełko drewniane minimalistyczne

Biżuteria w pudełku

przegródki w pudełku

pudełko na biżuterię lustro

kosmetyczka z drewna

Pudełko na biżuterię z drewna

jelewery box made from wooden

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 8 komentarzy:

 1. Bardzo ładne, skromne pudełeczko, chociaż sądzę, że większość kobiet nie potrafiłaby się w coś takiego zmieścić ze swoimi kilogramami biżuterii :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne pudełeczko :) bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 3. Wersja z jasnego drewna bardziej mi się podoba, uwielbiam takie drewniane przegródki.

  OdpowiedzUsuń
 4. ładne pudełeczko, ale jak dla mnie za małe :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mają piękny desing ! Są eleganckie, a jednocześnie proste i naturalne. Bardzo mi się podobają :)
  Udanego weekendu Marysiu :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne bardzo mi się podoba - takie proste jest świetne!

  OdpowiedzUsuń
 7. Super design! Z pewnością spodoba się wielu Kobietom tylko jedno zastrzeżenie do wielkości podejrzewam że większość Kobiet tylko część biżuterii tam zmieści.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękne pudełko, które niesamowicie pasowałoby do niejednego wnętrza! Niedawno skończyłam remont sypialni i również szukam stylowych dodatków, w tym szkatułki na biżuterię. Może zainspiruję się Twoją propozycją, dzięki!

  OdpowiedzUsuń