wtorek, 25 kwietnia 2017

Czarny solidny system regałowy.

Piękny i zarazem prosty system regałów posiadający czarną konstrukcję stalową, na której spoczywają drewniane półki i zamknięte elementy składowe na mosiężnych kształtkach. Ponieważ elementy konstrukcji wydają się unosić w strukturze ramy, cały system ma lekką i prostą ekspresję wizualną tego mebla.

System jest elastyczny i funkcjonalny, dzięki czemu można mieszać i dopasowywać otwarte półki, elementy szufladowe lub większe elementy składowe, które można otwierać za pomocą klapki. Wszystkie małe i duże przedmioty codziennego użytku bez zwątpienia, bez problemu się w nim pomieszczą.

Czarny solidny system regałowy

Taki systemowy regał nada się także do biur, ponieważ przestrzeń na półkach jest duża i w zależności od ustawienia, może być przeznaczona do składania papierów i magazynowania wielu produktów rzeczowych. 

Regał zbudowany jest z barwionego drewna dębowego i czarnej stali proszkowej z mosiężnym osprzętem. 

czarny regał do salonu

ODA STORAGE SYSTEM

industrialne regały na książki

system regałów ściennych

Czarny System Regałowy

czarne regały metalowe

czarna szafka

czarny regał systemowy

Mosiężne gałki: KØBENHAVNS MØBELSNEDKERI

Fotografia od: THERESA ARNS

Produkt i zdjęcia od: theresaarns.com

5 komentarzy:

 1. Bardzo dobrze i przejrzyście to wygląda. Prezentacja mebli nienaganna i uniwersalna, bo pasuje do wszystkiego. Przydatny wpis, mało tak dobrych blogów w tej tematyce. Zostaje na dłużej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjny pomysł na mebel. Szkoda by go było chować w biurze, myślę, że na dobre rozsiądzie się w wielu salonach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prosty, ale stylowy. Łączy nowoczesny design z klimatem vintage. Będzie pasował do różnych wnętrz.
  Mnie się podoba !
  Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 4. widzę, że moda wraca :D pamiętam jak rodzice taki mieli, jeszcze jak byłam mała :D potem sobie go okleili, aby ostatecznie wymienić :D P.S Zapraszam także do mnie, wróciłam po dłużej przerwie :)

  OdpowiedzUsuń