czwartek, 9 lutego 2017

Lampka biurowa z organizerem.

W świecie, w którym tak popularny stał się minimalizm, nauczyliśmy się łączyć estetykę, współczesność, praktyczność i funkcjonalność w jedną całość. Wiemy, że "mniej znaczy więcej", choć niekoniecznie musimy tą zasadę stosować we wszystkich dziedzinach swojego życia, istnieją miejsca w naszym domu, gdzie ta reguła staje się być szczególnie ważna. 

Takim miejscem jest nasze biurko. Po to, aby móc spokojnie pracować, uczyć się lub tworzyć, potrzebujemy, jak najdłużej trwającego na nim porządku i dobrej organizacji. 

Lampka biurowa z organizerem.

Im mniej niepotrzebnych rzeczy, tym lepiej. Tutaj, tak jak nigdzie indziej, zasada minimalizmu sprawdza się w 100 procentach. Dzięki temu, nie tylko udaje nam się wszystko łatwiej znaleźć i pracować szybciej oraz efektywniej, ale również mamy czystość własnego umysłu. Podobno, gdy ma się bałagan wokół siebie, posiada się go również we własnej głowie ;)

Piekne lampy biurowe projektu Northen Lighting są dowodem na to, że jedna rzecz, zastępuje nam dwie. Są wspaniałym minimalistycznym i praktycznym dodatkiem na nasze biurko. 

Desk lamp with an organizer - Northen Lighting

Desk lamp with an organizer - Northen Lighting
Zdjęcia oraz produkt można znaleźć na northernlighting.no.

9 komentarzy:

 1. Ależ piękne te lampki! <3 Chciałabym, oj chciała! Cudeńka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy tylko zobaczyłam tytuł tego wpisu od razu pojawiły mi się przed oczami lampki z plastikowymi bazami wyciętymi w najdziwniejsze kształty - pod gumkę, spinacze, na długopisy, w których tak cudownie zbierał się kurz ;) Te na szczęście prezentują się lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam podobne skojarzenie co Ola ;) a tu naprawdę piękne sztuki :) I te kolory! świetny projekt, sama chętnie bym nabyła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna i praktyczna ! 2 w 1, super :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sam mam w swoim biurze taką lampkę z organizerem. Jest rewelacyjna :)

  OdpowiedzUsuń