piątek, 17 sierpnia 2018

Nowa kolekcja Bloomingville - NEW NORDIC DECADENCE.

Styl skandynawski jest jednym z najczęściej wybieranych i bardzo popularnych stylów na przestrzeni ostanich kilku lat, dzieję się tak nie tylko ze względu na jego łatwość i prostotę połączoną z przytulnością, ale również dlatego, że ewoluuje z każdym kolejnym rokiem i sezonem. Z biało-czarnych wnętrz, przenosimy się do lekkich kolorów i czarujących nas barw. 

Ten styl jest kluczem do nowego trendu sezonu marki Bloomingville, która tym razem postanowiła postawić na  klasyczny minimalizm i przyciągający wzrok powiew nordyckiej dekady. Mieszając proste style, surowe naturalne elementy i błyszczące powierzchnie tak, aby uzyskać ekstrawagancki akcent. 

 nowa kolekcja bloomingville

Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę oprzeć się przy tym wrażeniu, że kolekcja ta, zaciąga lekko o styl jesienny. Chyba dlatego tak bardzo przypadła mi do gustu. Delikatne barwy, nieco przypominające kolory zmieniających się na jesień liści. I choć cieszmy się latem jak najdłużej, to nie bede ukrywać, że jesień bardzo lubię. 

Należy również zwrócić uwagę , że kolekcja ta łączy ze sobą i odnajduję prawdziwą równowagę, która jest przełomowa dla tych dwóch pięknych sezonów. Modny i odświeżający, ale idealnie dopasowany do rzeczy, które charakteryzują Ciebie i Twój dom. Przytulny i lekko jakby z innej dekady.

produkty z kolekcji bloomingville


jesienne barwy we wnętrzu
Blog o wnętrzach


ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

3 komentarze:

  1. Klucz do nowego stylu dobrze napisane. Funkcjonalnie, nie zabiera dużo miejsca każdy z tych mebli i zrobiony z jak najmniejszej ilości materiału jak widać. Wygląda fajnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie :) Kwintesencja babiego lata i pierwszych dni jesieni. Podoba mi się kolorystyka i naturalne materiały.
    Udanego weekendu :)

    OdpowiedzUsuń