niedziela, 19 sierpnia 2018

Back To School - Søstrene Grene.

Wiem, że jeszcze nasze pociechy cieszą się letnimi wakacjami, choć w Holandii dzieci zaczynają szkołę wcześniej niż w Polsce. Jednak jedno je z pewnością łączy - szkolna wyprawka, o której dawno już trzeba było pomyśleć, lub zabrać się do tego już teraz. 

Osobiście sama miło wspominam te momenty. Uwielbiałam zapach nowych książek i z przyjemnością obłkadałam je kolorowym papierem. Wszystko pachniało estetyczną nowością, nawet gumka na ołówku :) 

Back To School - Søstrene Grene

Choć  w czasie, gdy ja chodziłam do szkoły, nie było takich "fancy" dodatków i akcersoriów, myślę, że cieszyło tak samo (a może nawet bardziej) i dużo przyjemniej wracało się do szkoły z takimi pachnącymi, nowymi rzeczami. 

Dzisiaj wybór mamy duży, możemy szkolne akcesoria wybrać nawet według jednego ścisłego tematu, czasem nawet opartym o bajki Walta Disney'a. Możliwości są nieograniczone, przyjemne i cieszące oko. Z pewnością nie tylko dziecka, ale i jego matki. 

Czas pomyśleć również o dobrej organizacji biurka dla naszych pociech, aby dobrze się im pracowało poza zajęciami. To ma być miejsce, nie tylko na to, aby odrabiać zadania domowe, ale również, aby kreaować w nim swoją wyobraźnie i zdolności twórcze. Niech więc bedzie przyjemne i wygodne. 

powrót do szkoły

Søstrene Grene Back To School

 zeszyty dla dzieci do szkoły

 organizer ścienny

Søstrene Grene

 małe biurko w domu

 Organizacja na biurku

 akcesoria szkolne

 Złote elementy biurowe


Produkty dostępne na sostrenegrene.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

9 komentarzy:

 1. Bardzo inspirujący wpis. Biuro to bardzo ważny element więc warto odpowiednio zorganizować tą przestrzeń.

  OdpowiedzUsuń
 2. Light style. To uwielbiam w nowoczesnych wnętrzach. Brak przesady, lekkość, prostota i funkcjonalność. Zawsze się sprawdza w każdej sytuacji. Brakuje tylko Mac'a ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry wpis. Poluje na takie krzesło do biurka w moim biurze ale wszędzie są kosmiczne ceny a przecież to nie jest jakiś skomplikowany mebel.. Lampka na biurku też super.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny i na czasie post Marysiu :) Pokazałaś super biurowe dodatki :) Motyw lamy jest bardzo na czasie :))
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja bym mężowi biurko zorganizowała...

  OdpowiedzUsuń
 6. Musze zrobić porządek na swoim biurku :D

  OdpowiedzUsuń