piątek, 26 stycznia 2018

Jak uzyskać porządek na biurku?

Utrzymywanie biurka w czystości jest kluczem do tego, aby móc wykonać dobrze swoją założoną pracę. Niechlujny obszar roboczy znajdujący się na naszym biurku z całą pewnością nie sprzyja produktywności, w zamian za to rozprasza i utrudnia nam zadanie, szczególnie wtedy, gdy nie możemy znaleźć ważnych papierów czy nawet długopisu, aby zanotować cenne uwagi.

Powiedzmy sobie szczerze, dezorganizacja oraz niechlujna przestrzeń wokół nas, umniejsza naszą zdolność do koncentracji i efektywnego wykonywania zadań. Właśnie dlatego, tak ważne są organizatory i przyborniki, dzięki którym łatwiej będzie zachować nam porządek. 
Uczucie czystego biurka doda nam z pewnością energię i chęć do działania. Ponieważ, gdy biurko jest czyste, bardziej skupiamy się na pracy więc w rezultacie jest szybciej gotowa! 

TACKA NA BIURKO

Możemy być całkowicie zaskoczeni, o ile skuteczniej będziemy w stanie pracować po oczyszczeniu swojego miejsca pracy ze zbędnych na nim rzeczy i jak przyjemniejsza okaże się ta praca, jeśli Twoje akcesoria odpowiednio posegregujesz tak, aby wszystko było na swoim miejscu i w zasięgu ręki. Wszystko, czego potrzebujesz, to trochę czasu, dyscyplina do wyrzucania niepotrzebnych przedmiotów i system organizacyjny w postaci przyborników, aby upewnić się, że wszystko jest na swoim miejscu.

Najważniejsze przedmioty zawsze trzymaj pod ręką. Jeśli często sięgasz po pewne rzeczy, upewnij się, że są dostępne. Całą resztę pochowaj do szuflad, jeśli i tak nie korzystasz z nich na co dzień. 

Akcesoria biurowe

Office accessories

Office Items

Przyborniki biurowe

Oak Tray for office

Przyborniki na biurko

Domowe biurko, akcesoria


Block Tape Dispenser

4 komentarze:

 1. Piękne rzeczy! :-)) Jestem minimalistką i jedyne co mam na biurku to laptop i lampkę. Wolę mieć wszystko pochowane, i zmniejszone do minimum pod wzgledem ilości, bo wtedy po prostu łatwiej się pracuje. Do tego uwielbiam organizacje i różnego rodzaju pojemniki, organizery i art.papiernicze. Dział z pudełkami w ikea to dla mnie raj :-D

  Pozdrawiam! :-)
  Weronika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam zupełnie podobnie jak Ty.
   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 2. Świetne i stylowe organizery ! Ja jestem zwolenniczką wszelkich organizerów i lubię porządek na biurku :)
  Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Żaden pojemniczek nie zagwarantuje porządku, gdy ktoś jest niechlujem i nie będzie odkładał rzeczy na miejsce.

  OdpowiedzUsuń