wtorek, 14 sierpnia 2018

Ślubna fotoksiążka. Ślub w Vegas.

Od naszego ślubu w Vegas minęło już parę dobrych miesięcy, wydaje się wręcz, że było to bardzo, bardzo dawno temu, może dlatego, że tak naprawdę zawsze świętujemy dzień naszego poznania każdego roku, w grudniu już paru dobrych lat. To nasza stała data rocznicowa, ale musicie przyznać, że ślub w Vegas to niemała rzecz, więc dziwnym byłoby tego nie rozpamiętywać i nie wracać wspomnieniami do tak cudownych chwil.

Jako dawna miłośniczka fotografii, uwielbiam zdjęcia, ale nie takie, które leżą gdzieś w folderach na twardym dysku, tylko takie, do których w każdej chwili mogę sięgnąć, zdejmując album z półki. Lubię rzeczy namacalne i lubię wspomnienia. W swoim domu, mamy z mężem drewniane pudełko, w którym przetrzymujemy wszystkie nasze małe pamiątki i zdjęcia, łącznie z albumami. Za każdym razem gdy je otwieramy, wydobywa się z niego magia wspomnień i sentymentu, która unosi się po całym pokoju.

fotoksiążka ślubna

Jest to więc zupełnie naturalne, że postanowiłam stworzyć z naszych wspólnych zdjęć cyfrowych, fotoksiążkę ślubną, która na zawszę będzie upamiętniać tą wyjątkową dla nas chwilę.
Przyznam, że mamy już takie albumy z dwóch naszych wspólnych wycieczek, ale te zostały wykonane tutaj, w Holandii. Spodziewałam się więc podobnej jakości wykonania również w przypadku tej foto książki. Tym razem usługa była wykonywana w sklepie internetowym z Polski i naprawdę mile zaskoczyło mnie jak została wykończona. Bardzo dobra jakość papieru i wzór graficzny, a dla uwiecznienia takich wyjątkowych wydarzeń, jest to przecież wizualnie ważne.

Taką foto-książkę można również podarować komuś na prezent na różne okazję, na narodziny dziecka, dla przyjaciół, którzy właśnie kupili mieszkanie, prezent na 50 urodziny, na rocznicę ślubu, itd. Jak widzicie okazji jest sporo, a prezent nie tylko z całą pewnością spodoba się osobom obdarowywanym, ale będzie również cudowną pamiątką na lata. 

ślub w las vegas

Stworzenie takiej fotoksiążki nie wymaga jakiś szczególnych umiejętności. Do wyboru mamy już gotowe szablony, które również, wedle upodobania i własnej wrażliwości estetycznej, można dowolnie modyfikować na swoje potrzeby. Zmienić czcionkę i jej kolor, ułożenie zdjęcia, podzielić strony itp. Bardzo proste w obsłudze.  

Pamiątka ślubna

fotoksiążka ślubna okładka

Prezent na urodziny
 
Prezent na rocznicę ślubu

Prezent na ślub

Ślub w Vegas

Fotoksiążka na prezentLucky in Vegas

Ślubna fotoksiążkaFotoksiążka ze ślubu

Album można zamówić na printu.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

5 komentarzy:

 1. Fotoksiążka zawsze jest fantastycznym pomysłem na prezent. Naprawdę mało ludzi teraz wywołuje zdjęcia i jakoś to wszystko ginie na telefonie, na komputerze...

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny pomysł i super pamiątka ! A zdjęcia są piękne i wyjątkowe :) Wasz ślub był super :)
  Pozdrawiam cieplutko :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje Aniu za tak ciepłe słowa.
  Pozdrawiam gorąco

  OdpowiedzUsuń