wtorek, 17 lipca 2018

Co można zrobić z jednego kompletu półek?

System regałów modułowych jest to najlepsza inwestycja dla kogoś, kto często lubi wprowadzać zmiany do mieszkania, lub osoby, która często się przeprowadza z miejsca na miejsce. W dużej mierzę opiera się na drabinach półkowych i samych półkach, które można łączyć ze sobą w dowolny sposób, aby tworzyć ciekawe kombinacje. Łatwe w montażu i demontażu, a przy tym z kreatywnymi opcjami do wyboru.

O regałach piszę często, choćby z tego względu, że są one niezastąpionym elementem w każdym mieszkaniu. Bez względu na to, czy potrzebujemy je na książki, sprzęt grający, czy na ekspozycję dekoracji. Półki to rzecz niezawodna i całkiem potrzebna, również w zakresie organizacji i przechowywania.


Estetyka regałów jest sprawą bardzo istotną, ale również fakt instalacji, gabarytu i funkcji jaką mają pełnić, nie powinien zostać pomijany. Do tego, jeśli lubimy częste zmiany warto zainwestować w coś, dzięki czemu możemy to uzyskać. Czasami wszystko, co potrzebujesz zrobić, aby przekształcić swój dom, to zmienić jedną małą w nim funkcję, np. regałów. Przykładem może być zwykły system półek, który można skonfigurować zupełnie inaczej, niż był na początku. Mała zmiana w układzie, może dać ogromny efekt.

Skorzystaj z poniższych pomysłów przy planowaniu zestawienia swoich półek i regałów, a może znajdziesz kombinację, która pasuje właśnie dla Ciebie i Twojego wnętrza.

Ustawienie półek

Modułowy regał, stylizacja

Complete shelving

modułowe półki w komplecie

Ustawienie regałów


Zdjecia oraz dostępność produktu na betonggruvan.se.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 
3 komentarze:

  1. I ja takie rozwiązania bardzo lubię :) Regały modułowe dają nam wiele fajnych i praktycznych rozwiązań.
    Pozdrawiam cieplutko :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Każda propozycja ze zdjęć podoba mi się barzdo

    OdpowiedzUsuń