wtorek, 29 sierpnia 2017

Idealnie dostosowane półki nad łóżkiem w sypialni.

Praktyczność i piękno systemów modułowych - mówi samo za siebie. Półki, które dosłownie dostosowują się do najbardziej zróżnicowanych sytuacji oraz miejsca w mieszkaniu. 
Wypełniają puste ściany w sposób estetyczny i praktyczny, a przy tym nadają się do każdego użytku. Od wykorzystania ich w sypialni, po biura domowe czy nawet spiżarnię.

Takie modułowe systemy ścienne dostosowują się do naszych przyzwyczajeń i potrzeb, w domu i w różnych innych miejscach, pokazując nam współczesny styl życia. Ikea zawsze badała i skupiała się na potrzebach ludzi, a przede wszystkim nowych pokoleń, które są coraz bardziej dynamiczne i stawiają sobie coraz szersze granice. Starając się wykorzystać każdy skrawek naszego mieszkania, bez zbędnego zagracania, zostawiając wszystko w uporządkowanym stanie i niezawodnej organizacji

Półki nad łóżkiem w sypialni

Elegancja tych mebli tkwi w palecie naturalnych kolorów. Brak akcentów kontrastujących zwiększa efekt relaksacji, dlatego są one idealne do pokoju, w którym odpoczywamy. Całość doskonale pasuje do obecnych trendów we wnętrzu, które skupiają się na tym, aby naturalny element i komfort były głównymi cechami dobrego samopoczucia.

małe biurko obok łóżka

System modułowy półek w sypialni

bambusowe półki do sypialni

naturalne elementy w sypialni

naturalnie wyglądająca sypialnia

7 komentarzy:

 1. Warto wykorzystać każde miejsce, zwłaszcza w niedużym mieszkaniu. Pomysł kreatywny i ciekawy !
  Miłego dnia Marysiu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo pomysłowe :) Tylko trzeba znaleźć dobrego stolarza żeby zrobił to pod wymiar :) Aktualnie robimy remont sypialni i może ktoś zna jakiś fajny sklep z materacami? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam je ostatnio w Ikea i się zakochałam. Porobilam zdjęcia. 😁
  I dodałam je do moich inspiracji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejny świetny pomysł w Twoim wykonaniu... ciekawe co następne zmieni się w moim mieszkaniu po przeczytaniu Twojego wpisu? :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł! Obawiałabym się tylko, żeby mi coś na głowę nie spadło :)

  OdpowiedzUsuń