czwartek, 10 maja 2018

Pojemnik na śmieci biurowe LUGANO.

Można by sobie pomyśleć, po co zawracać sobie głowę pojemnikiem na śmieci. Przecież to tylko zwykły kosz. Niekoniecznie! Okazuje się, że pojemnik na papiery może nie tylko być tuż przy naszym nosie, ale wyglądać ciekawie i designersko, a przy tym nie zabierać miejsca na podłodze.

Rozwiązania proste, ale i skuteczne, które wpasowują się w ciekawy trend i minimalizm panujący w naszym miejscu pracy. Wszystko po to, aby ułatwić nam pracę przed komputerem.

Jak ułatwić sobie pracę przy biurku?

Ten metalowy kosz na odpady biurowe LUGANO, oferuje wiele unikatowych rozwiązań w naszej przestrzeni roboczej. Można go powiesić na blacie naszego biurka, czy postawić bezpośrednio na ziemi, a nawet na samym biurku, ponieważ jego prosty wygląd w niczym nie przeszkadza. 

Jeśli jednak wolisz wykorzystać go w inny sposób, na przykład, trzymać w nim zwinięte arkusze papieru, nie czuj się zobowiązany do wykorzystania go tylko w jednym, pierwotnym celu. 

Pojemnik na śmieci biurowe LUGANO

Pomocne artykuły biurowe.

Waste paper bin
Projekt: CrousCalogero.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

3 komentarze:

  1. Super pomysł ! Bardzo lubię tego typu biurowe rozwiązania :)
    Miłego weekendu Marysiu :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo przydatny gadżet, który zamówiłam do mojej firmy. Zależy mi, aby każdy w moim zespole miał wygodną przestrzeń do pracy. Ostatnio zastanawiałam się też, co jeszcze mogłabym poprawić w moim przedsiębiorstwie, ponieważ jedna osoba planuje odejść. Chciałabym wiedzieć jak zatrzymać pracownika na dłużej, aby się nie zwalniał.

    OdpowiedzUsuń