piątek, 15 lutego 2019

Higieniczny nawilżacz powietrza marki Philips.

W momencie gdy zostaliśmy rodzicami, cała nasza uwaga spoczęła na dziecku. Na dbaniu względem jego komfortu i zdrowia. Dlatego gdy tylko okazało się, że powietrze w naszym mieszkaniu jest zbyt suche (grzejniki), co przyczyniało się do utrudniania mu właściwego oddychania, postanowiliśmy poszukać dobrego nawilżacza powietrza, który zarówno nawilży, jak i oczyści powietrze w pokoju.

Po przeczytaniu kilku referencji w ostateczności zdecydowaliśmy się nawilżacz powietrza firmy Philips, który oferuje (cytując) "trzystopniowy zaawansowany system parowania z technologią NanoCloud. Etap 1: filtr absorpcyjny nawilżacza wyłapuje duże cząsteczki, takie jak włosy, sierść i kurz, unoszące się w suchym powietrzu. 
Etap 2: zaawansowany system parowania z technologią NanoCloud nawilża powietrze, dodając do niego cząsteczki wody (bez bakterii czy osadu). 
Etap 3: zdrowe, przyjemne i nawilżone powietrze jest wydmuchiwane z nawilżacza ze stałą prędkością bez równoczesnego tworzenia mgły wodnej".

Oczyszczacz i nawilżacz powietrza

Uważam, że urządzenie to było warte inwestycji ponieważ posłuży nam na lata, a my wszyscy możemy tereaz oddychać i spać lepiej w domu ze zdrowym, nawilżonym powietrzem.
W nawilżaczu powietrza firmy Philips można wybrać opcję 40-, 50- lub 60-procentowej wilgotności powietrza. Mamy również do wyboru tryb automatycznego czujnika cyfrowego, które może stale monitorować nawilżenie powietrza oraz odpowiednio włączać się i wyłączać, dzięki czemu powietrze będzie miało zawsze właściwy poziom nawilżenia. Bardzo przydatne, gdy np. nie ma nas w domu.

Nawilżacz jest bardzo łatwy w obsłudzę, podoba mi się również jego minimalistyczny wygląd dzięki czemu nie wygląda niekorzystnie w mieszkaniu. 


Higeniczny nawilżacz powietrza marki Philips.

Technologia NanoCloud

Seria 2000 Nawilżacz powietrza

13 komentarzy:

 1. Zastanawiam się tak na poważnie nad kupnem tego nawilżacza, czytałam o nim już wiele dobrego. Czasem czuję, że śluzówka mojego nosa jest bardzo wysuszona. Zapewne przez suche powietrze, sezon grzewczy i nieodpowiednią wilgotność. Dzięki za tego posta, może w końcu się zmotywuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze swojej strony mogę polecić.
   Mamy go już od 1,5 miesiąca i jesteśmy bardzo zadowoleni. Łatwy w obsłudzę i działa bez zarzutów.

   Usuń
 2. Bardzo przydatne urządzenie, zwłaszcza przy małym dziecku.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki nawilżacz to bardzo przydatna rzecz, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Sama jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup takiego urządzenia, polecam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo przydatny wpis :) również zastanawiam się nad kupnem nawilżacza powietrza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się i mam nadzieje, że pomogę w podjęciu decyzji.

   Usuń
 5. Świetna recenzja. Szukam takiego sprzętu więc wpis jak najbardziej mi się przyda.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam dokładnie taki sam i przyznam, że to naprawdę fajne i przydatne urządzenie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nawilżacz prezentuje się bardzo efektownie, nowocześnie, może i skuszę się na zakup takiego sprzętu, w sumie u nas w mieszkaniu zawsze w okresie zimowym powietrze jest bardzo suche.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten wpis jest bardzo ciekawy

  OdpowiedzUsuń