Czy radio w domu jest wciąż modne?

15:59:00 Maria Potrykus 20 Comments

Czy radia należą już do składu antycznego, czy jeszcze są pożytecznym urządzeniem w mieszkaniu? Czy są potrzebne? Pewnie nie, z całą pewnością można się dzisiaj bez nich obejść, mamy bowiem wiele innych możliwości otrzymania źródła informacji czy posłuchania muzyki, jednak ten mały grający aparat wciąż znajduje swoje miejsce w wielu domach. Dlaczego? Z sentymentu!

Tivoli Audio zmodernizowane radio

Podobnie jak gramofon, maszyna do pisania, młynek do kawy itd... Bardzo często wyrabiamy sobie sentyment do podstawowych rzeczy, które kiedyś umilały nam życie, a dziś są zastąpione czymś bardziej innowacyjnym. Te przedmioty często kojarzą nam się z jakąś daną sytuacją, wspomnieniami (np. z dzieciństwem), zapachem, uczuciem. Mamy do nich słabość.

Jednak najprzyjemniejsze w tym wszystkim jest to, że istnieją przedmioty, które wciąż wzbudzają w nas te same uczucia, a tym samym są lekko zmodernizowane, czyli ich funkcje są dostosowane do współczesnego życia, nie tracąc przy tym uroku dawnych lat. Tak jest w przypadku radia Tivoli Audio.

Radio do mieszkania

Radia jak za dawnych czasów
Produkt dostępny na: connox.de.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

20 komentarzy:

 1. Takie radia jak pokazałaś Marysiu na pewno każdy chciałby mieć u siebie. Małe, o ciekawym designie pasują do każdego wnętrza.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnością w każdym mieszkaniu będą łatnie wyglądać i sprawdzać się w swojej pierwotnej funkcji.
   Pozdrawiam gorąco Aniu

   Usuń
 2. A ja mam i nowe, i stare. Nowe grają, stare skupiają oczy i myśli.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z tobą. Radio Tivoli Audio jest dobrym dodatkiem do aranżacji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Radio Tivoli wygląda świetnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne radio! Chyba kupię takie do kuchni, będzie nam pasować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że w każdej kuchnie będzie świetnie wyglądać.

   Usuń
 6. Świetne radia :)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Radio to obowiązkowy punkt w mieszkaniu. Z racji tego, że nie mam telewizora, to radio gra praktycznie cały czas - nie tylko dłucham w nim muzyki, ale także wiadomości :) Takie radio może być także ciekawym elementem dekoracyjnym :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super. My co prawda posiadamy tv, ale za dnia zupełnie go nie oglądamy. Służy nam tylko do oglądania filmów. Radio to z koleii zupełnie inna kwestia.

   Usuń
 8. Sprezentowałam mamie podobne radio, ale marki Blaupunkt. Niedrogie, malutkie i super gra :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam radio wbudowane w mój system nagłośnienia, jakiś czas temu zrezygnowałem w 100% z tv i w sumie muszę się przyznać że radia też słucham coraz rzadziej chociaż takie w stylu retro są ładne.

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubię od czasu do czasu posłuchać radia, chociaż u mnie ono pełni główne rolę dekoracyjną. Udało mi się znaleźć u babci w domu takie stare radio Sharp, piękne retro, lubię takie dodatki.

  OdpowiedzUsuń