niedziela, 10 lutego 2019

Czy radio w domu jest wciąż modne?

Czy radia należą już do składu antycznego, czy jeszcze są pożytecznym urządzeniem w mieszkaniu? Czy są potrzebne? Pewnie nie, z całą pewnością można się dzisiaj bez nich obejść, mamy bowiem wiele innych możliwości otrzymania źródła informacji czy posłuchania muzyki, jednak ten mały grający aparat wciąż znajduje swoje miejsce w wielu domach. Dlaczego? Z sentymentu!

Tivoli Audio zmodernizowane radio

Podobnie jak gramofon, maszyna do pisania, młynek do kawy itd... Bardzo często wyrabiamy sobie sentyment do podstawowych rzeczy, które kiedyś umilały nam życie, a dziś są zastąpione czymś bardziej innowacyjnym. Te przedmioty często kojarzą nam się z jakąś daną sytuacją, wspomnieniami (np. z dzieciństwem), zapachem, uczuciem. Mamy do nich słabość.

Jednak najprzyjemniejsze w tym wszystkim jest to, że istnieją przedmioty, które wciąż wzbudzają w nas te same uczucia, a tym samym są lekko zmodernizowane, czyli ich funkcje są dostosowane do współczesnego życia, nie tracąc przy tym uroku dawnych lat. Tak jest w przypadku radia Tivoli Audio.

Radio do mieszkania

Radia jak za dawnych czasów
Produkt dostępny na: connox.de.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

23 komentarze:

 1. Takie radia jak pokazałaś Marysiu na pewno każdy chciałby mieć u siebie. Małe, o ciekawym designie pasują do każdego wnętrza.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnością w każdym mieszkaniu będą łatnie wyglądać i sprawdzać się w swojej pierwotnej funkcji.
   Pozdrawiam gorąco Aniu

   Usuń
 2. Ja mam radio nowe, a retro ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja mam i nowe, i stare. Nowe grają, stare skupiają oczy i myśli.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z tobą. Radio Tivoli Audio jest dobrym dodatkiem do aranżacji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Radio Tivoli wygląda świetnie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne radio! Chyba kupię takie do kuchni, będzie nam pasować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że w każdej kuchnie będzie świetnie wyglądać.

   Usuń
 7. Świetne radia :)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Radio to obowiązkowy punkt w mieszkaniu. Z racji tego, że nie mam telewizora, to radio gra praktycznie cały czas - nie tylko dłucham w nim muzyki, ale także wiadomości :) Takie radio może być także ciekawym elementem dekoracyjnym :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super. My co prawda posiadamy tv, ale za dnia zupełnie go nie oglądamy. Służy nam tylko do oglądania filmów. Radio to z koleii zupełnie inna kwestia.

   Usuń
 9. Sprezentowałam mamie podobne radio, ale marki Blaupunkt. Niedrogie, malutkie i super gra :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam radio wbudowane w mój system nagłośnienia, jakiś czas temu zrezygnowałem w 100% z tv i w sumie muszę się przyznać że radia też słucham coraz rzadziej chociaż takie w stylu retro są ładne.

  OdpowiedzUsuń
 11. Lubię od czasu do czasu posłuchać radia, chociaż u mnie ono pełni główne rolę dekoracyjną. Udało mi się znaleźć u babci w domu takie stare radio Sharp, piękne retro, lubię takie dodatki.

  OdpowiedzUsuń
 12. Radia są już rzadko spotykanie w domach, ale stanowią ciekawy element dekoracyjny to fakt. Kiedyś miałam takie stare radio, którego słuchała jeszcze moja prababcia, teraz z perspektywy czasu żałuję, że go nie zatrzymałam.

  OdpowiedzUsuń
 13. U nasz w firmie radia słuchamy cały czas. Telewizja jest bardziej absorbująca więc jej nie mamy. Radio gra sobie i potrafi zaskoczyć. Można usłyszeć nową piosenkę lub uśmiechnąć się do prowadzącego.

  OdpowiedzUsuń
 14. Radio, to bardzo fajna sprawa. Wprawdzie nie wiadomo jaką za chwilę puszczą piosenkę, ale mnie się to podoba.

  OdpowiedzUsuń