poniedziałek, 7 stycznia 2019

Jak utrzymać porządek przy kominku?

Zestaw Emma to elegancko zaprojektowany zestaw kominkowy z wszystkimi niezbędnymi narzędziami potrzebnymi dla zachowania porządku przy kominku. Połączenie wszystkich detali czarnych i mosiężnych zostało wykonane przez markę Artilleriet, jako kolekcja ekslukzywna, we współpracy z Eldvarmem i projektantką Emmą Olbers.

Zestaw ten zawiera klasyczne narzędzia i akcesoria, takie jak szczypce czy szczotki z towarzyszącymi im szufelkami. To zdecydowanie must have, niezbędnik dla tych, którzy mogą cieszyć się pieknym kominkiem w domu. 

 Jak utrzymać porządek przy kominku?

Emma wykonana jest z lakierowanego czarnego metalu z mosiężnymi detalami. Szczotka z miotłą jest mieszanką włosia końskiego i włókien roślinnych, a piękne drewniane rękojeści pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa. Do zestawu dobrać można również piękny pojemnik na opał. Elegancko, czysto i z klasą.


Emma Noir

Zestaw do kominka


Utzymanie porządku przy kominku

Pojemnik na opał do kominka

Zestaw przy kominku

11 komentarzy:

 1. Elegancki, piękny w formie zestaw. Super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie elementy chociaż nie szpecą okolic kominka - zazwyczaj takie dodatki nie są zbyt ładne, bo mają po prostu spełniać swoją funkcję w 100%.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo elegancki, świetnie się prezentujący, a przede wszystkim mega funkcjonalny zestaw. Sama chciałabym mieć taki przy swoim kominku. Pozdrawiam i zazdroszczę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo praktyczny zestaw, przyda się dla każdego posiadacza kominka :)
  Pozdrawiam w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W Poznaniu na Home Decor widziałam takie gadżety. Aż dziw bierze, że że takie prozaiczne elementy mogą wyglądać jak dzieło sztuki ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wymieniałam ostatnio cały zestaw pogrzebaczy do kominka i szufelkę i zmiotkę. Żałuję, że nie poczekałam z tym chwilę dłużej bo szukałabym takiego, jak ten tutaj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ładnie wygląda taki zestaw przy kominku. Dodaje przytulności w pokoju no i przede wszystkim jest praktyczny i użytkowy. Każdy właściciel kominka powinien zaopatrzyć się w coś tego typu.

   Usuń
 7. To najlepszy zestaw kominkowy jaki widziałem. Będę musiał wymienić to co mam na ten sztosik. Od razu salon będzie się lepiej prezentował. Dzięki za wpis, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Praktyczny i elegancki zestaw. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo stylowy zestaw kominkowy, chciałabym taki mieć u siebie w domu. Niestety jak się ma kominek to jest klimatycznie i elegancko, ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, ile trzeba włożyć pracy w utrzymanie porządku.

  OdpowiedzUsuń