czwartek, 5 maja 2022

Biały wazon.

 Bohaterem dzisiejszego posta będą minimalistyczne białe wazony bud marki Zakkia, które zostały zaprojektowane z przeznaczeniem do ekspozycji modnych w tym sezonie gałęzi czy łodyg, ale oczywiście, nie tylko. 

Warto zwrócić uwagę na to, że zewnętrzne wykończenie tych wazonów jest bardzo teksturowane, minimalistyczne i nieco surowe, jednakże ich wnętrza są wzmocnione przezroczystą błyszczącą glazurą. Dlatego chociaż wazony wyglądają na delikatne, zostały zaprojektowane z grubą wewnętrzną podstawą, dzięki temu są wystarczająco ciężkie, aby utrzymać przeróżne łodygi i gałęzie w pionie, bez obawy, że się przewrócą.

biały wazon ceramiczny

Z powodzeniem, możesz użyć takiego wazonu na różne ekspozycje domowe, zarówno aby wyeksponować pojedyncze łodygi lub bukiety kwiatów. Wyglądają również świetnie, jeśli zostawisz je puste, jako dekoracja. Wazony Bud są dostępne jako zestaw czterech, każdy o innej wysokości, co pozwala na stylizację według własnego uznania.

wazon na cięte kwiaty


ceramiczny biały wazon

zestaw wazonów

małe wazony białe

zestaw białych wazonów

wnetrza 2022

Zdjęcia oraz produkt dostępny na: zakkia.com.au.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

1.  10  RZECZY DO DOMU Z DRUGIEJ RĘKI.

2.  ZŁOTE WYKOŃCZENIA - CERAMIKA.

3.  PROSTOTA CERAMIKI - NEUTRALNOŚĆ DOPASOWANA DO KAŻDEGO STYLU.

4.  CERAMIKA INSPIROWANA NATURĄ.

5.  10 BŁĘDÓW, KTÓRYCH NIE POWINIENEŚ POPEŁNIAĆ PRZY ARANŻOWANIU SWOJEGO WNĘTRZA.

8 komentarzy:

 1. Wazon ciekawy z wyglądu. Myślę, że dobrze będzie prezentował się głównie we wnętrzach nowoczesnych oraz skandynawskich. Powinien również odnaleźć się w pomieszczeniach eklektycznych jako ciekawe tło dla innych dekoracji. Dobrze wygląda solo, aczkolwiek najlepiej prezentuje się w otoczeniu wazoników z tej samej serii ale w różnych wymiarach.

  Jak można zresztą zobaczyć na fotografii powyżej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny, minimalistyczny wazon. Świetnie prezentuje się również w grupie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne wazony, które dodają niesamowitego klimatu. W moich nowych wnętrzach, na pewno znajdą się takie dekoracje. Póki co muszę się jednak skupić na budowie domu. Dobrze, że znalazłam dobrego fachowca, który pomoże mi z podsufitką dachową.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brakuje mi takich wazonów w domu. Będe musiała kiedyś się rozejrzeć za czymś

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wazon, bardzo dobrze pasuje do modnych w tej chwili szarości i minimalistycznego stylu. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. W moim domu ogólnie przeważają kolory szarości i bieli, a doniczki i wazony w takim kolorze to standard. Myślę że Twoja wersja znalazła by swoje miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie wazony rozjaśniłyby mi salon.

  OdpowiedzUsuń
 8. Te wazony wyglądają naprawdę mega fajnie. Zdarza mi się przeglądać oferty wazonów w popularnych sklepach i czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Wyglądają banalnie, a jednocześnie nie ma drugich takich na rynku wazonów - niesamowite połączenie.

  OdpowiedzUsuń