środa, 31 sierpnia 2016

Prostota ceramiki dopasowana do każdego stylu.

Australijska produkcja opierająca się na skandynawskim designu, cóż za piękne połączenie! 
Klasyka, szyk i przede wszystkim - neutralność, która sprawia, że taki zestaw sprawdzi się w każdym domu, bez względu na to, jaki panuje w nim styl. W tym tkwi cały czar prostoty i neutralności.

Ta piekna kolekcja naczyń i akcesorii domowych została zaprojektowana przez australijską firmę ZAKKIA, a bedąc bardziej dokładnym, Szwedkę - Sarę Lundgren. To wszystko wyjśnia! Firma Zakkia skupia się wokół rzemiosła i piękna wydobywanego z ręcznego procesu, każdy produkt jest tworzony starannie i ręcznie z tworzywa wysokiej jakości, dzięki czemu zakup takiej ceramiki, to zakup na długie lata. 


Ręczne produkty, to również gwarancja na to, że każdy jeden element jest inny, przy czym całkowicie unikatowy. Każdy kawałek jest bowiem jak żaden inny, każdy produkt jest niepowtarzalny i wykazuje ślady swojej podróży i produkcji. To brzmi pieknie, prawda? Wygląda jednak jeszcze piekniej! 

Niech jednak te ceramiczne piekno nie kojarzy wam się tylko z zastawą stołową. Uroda pojemników mówi sama za siebie, można je wykorzystać w każdym pomieszczeniu. Od dekoracyjnych elementów w salonie i sypialni, po pojemniki do łazienki.  zakkia

Zdjęcia oraz produkty pochodzą ze sklepu on-line ZAKKIA

12 komentarzy:

 1. Neutralność i dobra jakość, to dla mnie bardzo ważne cechy. Do tego dochodzi piękno i jest cudownie. Najprostsze formy zwykle są najpiękniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak Sylwio. Nic więcej nie muszę dodawać.
   Pozdrawiam cieplutko

   Usuń
 2. Bardzo mi się podoba ten nakryty stół na zdjęciach. Wszystko tak ze sobą świetnie współgra!
  pozdrawiam Marysiu bardzo cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo, bardzo w moim stylu :) Prostota z elegancją zawsze idą w parze!
  Ściskam, Marta

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny, naturalny i surowy design. Bardzo mi się podoba, to coś zdecydowanie dla mnie :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Minimalizm teraz w cenie ale warto! Twoje inspiracje są super!

  OdpowiedzUsuń
 6. 44 yr old Assistant Manager Aurelie Gaylord, hailing from Windsor enjoys watching movies like Sukiyaki Western Django and Foraging. Took a trip to Historic City of Ayutthaya and drives a C70. przekierowanie tutaj

  OdpowiedzUsuń