poniedziałek, 26 kwietnia 2021

Stylowe kosze na pranie.

Kosz na pranie raczej nie jest elementem dekoracyjnym, na którym chcielibyśmy skupić naszą uwagę, ale nikt nie powiedział, że nie może nim być. Zazwyczaj stojące gdzieś w rogu pokoju, często są niestylowe, a nawet zaniedbane. Tymczasem wcale nie musi tak być! Dopasowane do niezliczonych wnętrz i stylów, będą ładnym, cieszącym oko, widokiem w Twojej sypialni lub łazience.

Wybór jest przecież ogromny i można wprowadzić je do stylizacji i dekoru całego pomieszczenia, tak aby pasował do stylu pokoju, ale także utrzymywał Twój dom w czystości. To przecież najlepszy sposób na utrzymanie porządku w domu.

Jak dobrać kosz na pranie?

Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni kosz na pranie. Nie chcesz, aby kosz odstawał od reszty stylizacji danego pomieszczenia, ani nie chcesz, aby przesłaniał on projekt przestrzeni. Najlepiej kupić taki kosz, który pasuje lub dobrze komponuje się z resztą stylu i zapewnia wszystkie potrzebne funkcje. Możesz wybrać kosz np. na podstawie motywu pokoju, szczególnie fajne w dziecięcych pokojach. Ważne jest również, aby od czasu do czasu prać worki na pranie, aby usunąć z nich nieprzyjemny zapach i pozbyć się bakterii. Każdy kocha przecież czysty i schludny dom!

Stylowy kosz na pranie


Kosz do prania w stylu boho

Boho laundry basket

Kosz na pranie w naturalnych barwach

ładny kosz do prania

Stylish Hand-Woven Laundry Basket

Kosz na pranie z filcu

Zródło zdjęć: hone.uk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

4 komentarze: