piątek, 23 kwietnia 2021

Bieżniki na stół w jadalni.

 Gdy pragniemy nadać naszemu domowi atrakcyjnego, schludnego i czystego wyglądu, zwyczajnie zmianiamy dekorację. Ta zasada obowiązuje w każdym pomieszczeniu. Jeśli więc chcesz odmienić wizerunek jadalni i dodać nieco sezonowego wyglądu postaw na bieżniki. Można odnieść wrażenie, że o bieżnikach mówi się mało na polskich stronach internetowych. Moda na nie zdecydowanie od lat gości w Stanach Zjednoczonej Ameryki, natomiast w Europie wydają się być wciąż niedoceniane. 

Bieżniki, podobnie jak obrusy, pełnią rolę zarówno dekoratorską, jak i ochronną (zabezpieczają stół przed zabrudzeniem i zniszczeniemi). Bieżnik tak naprawdę, to długi kawałek materiału, który najlepiej nadaję się do dekoracji stołów. Różne rozmiary bieżnika sprawiają, że z łatwością zmieści się on na długim prostokątnym stole w jadalni, małym stole w stylu bistro lub po prostu na stoliku do kawy.

Bieżnik na stół w jadalni

Bieżnik można umieścić na środku stołu, czyli tradycyjnie wzdłuż, lub poziomo w stronę krzeseł. Sprawi on, że automatycznie skupimy się na konkretnym elemencie, który się na nim znajduję, np. zastawa stołowa, wazon z kwiatami itd... 

Poniższe bawełniane tekstylia pochodzą z polskiego sklepu foonka i są wyrobem recyklingowym tzw. less-waste.  

Bieżniki na stół zielony

Runners on the table

Runners tablecloth

Dekoracyjne bieżniki


Biało szary bieżnik

Obrus z motywem siana

Such trawa na stole

Bieżnik

Zdjęcia oraz produkt można znaleźć na: foonka.store.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

2 komentarze: