sobota, 12 grudnia 2020

Miniaturka samochodu z choinką.

 Myślę, że każdy z nas pamalutku zaczyna rozmyślać o Świętach. Nie tylko o tym, co kupić dla naszych bliskich pod choinkę, ale również o tym, jak w tym roku udekorować mieszkanie. Być może wykorzystamy to co już mamy i jak co roku udekorujemy w ten sam sposób, lub zupełnie inaczej - coś innego, innowacyjnego, zróżnicowanego... Bez względu na to, co postanowimy, kuszące zewsząd dekorację nie pozwalają o sobie zapomnieć. 

Co powiecie na ciekawe miniaturki samochodów z choinką czy prezentem na dachu? Choć dekoracja zaczerpnięta typowo z amerykańskich filmów, należy przyznać, że te małe samochodziki mają cudowny urok i automatycznie wprowadzają atmosferę Świąt. 

Miniaturka samochodu z choinką
Ta dekoracja idealnie pasuje do nowoczesnego krajobrazu bożonarodzeniowego, ale nadaje się również dla osób, które lubią prostotę dekoracji świątecznych lub tradycyjne schematy. Ten zabawny mały samochód w stylu retro ma na dachu choinkę, orzeszka, prezenty itp... i przypomina nam o czasach, kiedy nie było tak łatwo z transportem świątecznego drzewka, a jednak udawało się je dowieść do domu. 

Jakie dekoracje na Święta kupić?

Xmas Car House Doctor

MINI Xmas car

Świąteczne dekoracje z samochodzikami

Samochody świąteczne projektu: House Doctor.
Dostępne m.in. na: ww.connox.de.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

3 komentarze:

 1. Wyglądają fajnie. W tym roku postawiłam lampiony, skrzaty i stroiki.. W tamtym roku nic nie robiłam, bo nie było nas w domu święta.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te małe autka są czymś wspaniałym. Cudnie się prezentują jako ozdoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Radosnego Świętowania!
  Autka urocze :-)
  Pozdrawiam wieczorowo

  OdpowiedzUsuń