sobota, 23 maja 2020

Modne półki wiszące na ścianę.

Mogłoby się wydawać, że przez jakiś okres półki na ścianach stały się mało atrakcyjne, czy nawet niemodne. Wszystko na rzecz przepieknych galerii ściennych (gdzie jedno nie wyklucza drugiego - np. ekspozycja pięknych zdjęć i ramek postawionych na półkach). Jednak istnieją przypadki, gdzie zastosowanie wiszących półek jest wyjściem najlepszym i najbardziej korzystnym. 

Półki są niezwykle wszechstronne,a przy odrobinie kreatywności można je wykorzystać do zaskakującego rozwiązania zorganizowania wielu rzeczy i udekorowania swojego mieszkania.

Jedną z najlepszych zalet w używaniu półek ściennych jako wystroju domu, jest ich zdolność do szybkiego przekształcenia dowolnego pomieszczenia w mieszkaniu oraz subtelnego odzwierciedlenia osobistego stylu mieszkańca.

Nowoczesne półki ścienne

Rozwiązanie z zastosowaniem półek jest szczególnie dobre wtedy, gdy nie mamy możliwości, ani potrzeby postawienia całego regału, a chcielibyśmy mieć dodatkowe miejsce na drobiazgi, dekoracje czy ulubione książki, lub zwyczajnie uzupełnić czymś pustą ścianę, a niekoniecznie chcemy aby była to galeria ze sztuką w ramkach. 

Dodatkowe miejsce do przechowywania, czy eksponowania dekoracji, to coś, czego pragnie prawie każdy. Wiszące półki nie tylko zapełniają skrupulatnie pomieszczenie, ale po prawidłowym ich zamontowaniu mogą wyglądać interesująco, elegancko, a nawet nieco wyrafinowanie. 

Półka w kształcie szcześciokątu

Wiszące półki na ścianę

półki nad telewizorem

shelf hexagon

Floating Shelves Decor

półki nad łóżkiem

Nowoczesna sypialniaŹródło zdjęć, dzięki uprzejmości: mobenia.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

3 komentarze:

  1. Świetne propozycje. Takie półki są bardzo dekoracyjne i dodają energii wnętrzu.
    Miłej niedzieli :)

    OdpowiedzUsuń