Modne półki wiszące na ścianę.

13:06:00 Cleo-inspire 1 Comments

Mogłoby się wydawać, że przez jakiś okres półki na ścianach stały się mało atrakcyjne, czy nawet niemodne. Wszystko na rzecz przepieknych galerii ściennych (gdzie jedno nie wyklucza drugiego - np. ekspozycja pieknych zdjęć i ramek postawionych na półkach). Jednak istnieją przypadki, gdzie zastosowanie wiszących półek jest wyjściem najlepszym i najbardziej korzystnym. 

Półki są niezwykle wszechstronne,a przy odrobinie kreatywności można je wykorzystać do zaskakującego rozwiązania zorganizowania wielu rzeczy i udekorowania swojego mieszkania.

Jedną z najlepszych zalet w używaniu półek ściennych jako wystroju domu, jest ich zdolność do szybkiego przekształcenia dowolnego pomieszczenia w mieszkaniu oraz subtelnego odzwierciedlenia osobistego stylu mieszkańca.

 Nowoczesne półki ścienne

Rozwiązanie z zastosowaniem półek jest szczególnie dobre wtedy, gdy nie mamy możliwości, ani potrzeby postawienia całego regału, a chcielibyśmy mieć dodatkowe miejsce na drobiazgi, dekoracje czy ulubione książki, lub zwyczajnie uzupełnić czymś pustą ścianę, a niekoniecznie chcemy aby była to galeria ze sztuką w ramkach. 

Dodatkowe miejsce do przechowywania, czy eksponowania dekoracji, to coś, czego pragnie prawie każdy. Wiszące półki nie tylko zapełniają skrupulatnie pomieszczenie, ale po prawidłowym ich zamontowaniu mogą wyglądać interesująco, elegancko, a nawet nieco wyrafinowanie. 

 Półka w kształcie szcześciokątu

 Wiszące półki na ścianę

 półki nad telewizorem

 shelf hexagon

Floating Shelves Decor

 półki nad łóżkiem

 Nowoczesna sypialniaŹródło zdjęć, dzięki uprzejmości: mobenia.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

1 komentarz:

  1. Świetne propozycje. Takie półki są bardzo dekoracyjne i dodają energii wnętrzu.
    Miłej niedzieli :)

    OdpowiedzUsuń