środa, 18 marca 2020

O wilku astronaucie - pościel do pokoju chłopca.

Czy ktoś z Was słyszał bajkę o wilku, który chiał zostać astronautą? Nie? 
Jednak z pewnością każdy z nas wie o tym, że dokonał tego pies, więc wilk wcale nie musi być gorszy, a już na pewno nie w oczach dziecka. 

Poniższa propozycja pościeli do pokoju chłopca (dziewczynki również) obrazuje nam cudowny motyw wilka astronauty. Jestem przekonana, że spoglądając na taką pościel każde dziecko rzuci się w wir wyobraźni i zacznie układać sobie w głowie różne historie i przygody z udziałem wilka. 

pościel astronauta

Komplet pościeli "Śpiący Wilk" wykonany jest z wysokiej jakoście 100% bawełny z satynowym splotem. Jest to jedna z licznych propozycji polskiej marki Foonka (wcześniej znanej jako Hayka). Marka jest znana m.in. z pościeli "imitującej" trawe, czy stóg siana. Sama produkcja tekstyliów również odbywa się w Polsce, warto więc wspierać i wykorzystywać dobra polskiego przemysłu i zdolnych projektantów. 

pościel z astronautą

pościel astronauta 140x200

pościel z lisem 160x200

pościel dla dziecka 140x200

pościel dla chłopca 10 lat

Astronauta pościel

Wolf Polish Design Bedding

Pościel można zakupić w sklepie online - foonka.store.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

5 komentarzy:

 1. Thats a beautiful drawing.

  https://aab-edu.net/

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna, bardzo mi się podoba !
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pościel jest ważna, ale najważniejszy jest materac i poduszka do spania. Ostatnio odkryłem poduszki do spania na boku i świetnie się sprawdzają.

  OdpowiedzUsuń
 4. W pokoju dziecka warto założyć ochraniacz na materac. Dzieci są różne, czasem coś się rozleje na łóżku. Lepiej ochronić materac przed uszkodzeniem.

  OdpowiedzUsuń