O wilku astronaucie - pościel do pokoju chłopca.

09:00:00 Cleo-inspire 5 Comments

Czy ktoś z Was słyszał bajkę o wilku, który chiał zostać astronautą? Nie? 
Jednak z pewnością każdy z nas wie o tym, że dokonał tego pies, więc wilk wcale nie musi być gorszy, a już na pewno nie w oczach dziecka. 

Poniższa propozycja pościeli do pokoju chłopca (dziewczynki również) obrazuje nam cudowny motyw wilka astronauty. Jestem przekonana, że spoglądając na taką pościel każde dziecko rzuci się w wir wyobraźni i zacznie układać sobie w głowie różne historie i przygody z udziałem wilka. 

Pościel dla chłopca

Komplet pościeli "Śpiący Wilk" wykonany jest z wysokiej jakoście 100% bawełny z satynowym splotem. Jest to jedna z licznych propozycji polskiej marki Foonka (wcześniej znanej jako Hayka). Marka jest znana m.in. z pościeli "imitującej" trawe, czy stóg siana. Sama produkcja tekstyliów również odbywa się w Polsce, warto więc wspierać i wykorzystywać dobra polskiego przemysłu i zdolnych projektantów. 

Jak urządzić pokój dla chłopca?

Big Wolf Polish Design Bedding.

Lis na pościeli

Pościel dla chłopca

pokój dla chłopaka

Astronauta na pościeli

Wolf Polish Design Bedding

Pościel można zakupić w sklepie online - foonka.store.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

5 komentarzy:

 1. Thats a beautiful drawing.

  https://aab-edu.net/

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna, bardzo mi się podoba !
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pościel jest ważna, ale najważniejszy jest materac i poduszka do spania. Ostatnio odkryłem poduszki do spania na boku i świetnie się sprawdzają.

  OdpowiedzUsuń
 4. W pokoju dziecka warto założyć ochraniacz na materac. Dzieci są różne, czasem coś się rozleje na łóżku. Lepiej ochronić materac przed uszkodzeniem.

  OdpowiedzUsuń