Pudełka na wzór klocka LEGO.

09:34:00 Cleo-inspire 6 Comments

Funkcjonalność klocków Lego sprawia, że są one jednymi z najpopularniejszych zabawek na całym świecie, pójdźmy więc o krok dalej - ponieważ ich walory zostały również zachowane w większym formacie. 

Pudełko na zabawki firmy LEGO "Brick 8", które ma kształt klocka lego, to idealny dodatek do pokoju każdego malucha. Ma przestronną część wewnętrzną, która posłużyć może do przechowywania zabawek dziecka oraz zdejmowaną pokrywkę, która chroni zabawki przed brudem i kurzem, a dodatkowo sprawia, że pokój wydaje się być bardziej uporządkowany.

Pudełka LEGO

 Pudełko wykonane jest z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest solidne i trwałe. Jest dostępne w wielu wykończeniach i kolorach do wyboru. Jest nietoksyczne i bezpieczne dla dzieci. Można je również łatwo wyczyścić miękką wilgotną ściereczką, jak i inne zabawki.

Pudełka do przechowywania Lego można także wykorzystać do budowy przegród, wież lub ścian w pokoju, które wcześniej można było budować tylko w formacie miniaturowym przy użyciu konwencjonalnych klocków Lego. Teraz można już więcej. Pomyśl tylko jaka to frajda, nie tylko dla dziecka, ale i dla nas samych ;)

Storage Box Lego

 Duże klocki LEGO

LEGO Storage by Room Copenhagen

 Klocki LEGO inaczej

 Pudełko na klocki lego

 Pudła klocki lego

LEGO Storage Brick 8 Toy Box

 Lego Box

Produkt można znaleźć na: connox.de.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

6 komentarzy:

 1. Świetny pomysł! :) Dziecko będzie bardzo lubiło takie pudełka jak klocki Lego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie pudełka wyglądają bardzo loftowo. Na pewno będą pasować do mebli w stylu loftowym.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne są te pudełka! Idealnie sprawdzą się w pokoju małego chłopca, który szczególnie lubi klocki LEGO :) Super pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jako, że w rodzinie u najmłodszych panuje szał na klocki lego to z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że chłopcy oszaleliby z radości na widok takich pudełek. Świetny i kreatywny pomysł. :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialne rozwiązanie nie tylko dla małych dzieci!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiele dobrego się dowiedziałem tutaj :)

  OdpowiedzUsuń