niedziela, 5 stycznia 2020

Pudełka na wzór klocka LEGO.

Funkcjonalność klocków Lego sprawia, że są one jednymi z najpopularniejszych zabawek na całym świecie, pójdźmy więc o krok dalej - ponieważ ich walory zostały również zachowane w większym formacie. 

Pudełko na zabawki firmy LEGO "Brick 8", które ma kształt klocka lego, to idealny dodatek do pokoju każdego malucha. Ma przestronną część wewnętrzną, która posłużyć może do przechowywania zabawek dziecka oraz zdejmowaną pokrywkę, która chroni zabawki przed brudem i kurzem, a dodatkowo sprawia, że pokój wydaje się być bardziej uporządkowany.

pudełka lego na klocki

 Pudełko wykonane jest z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest solidne i trwałe. Jest dostępne w wielu wykończeniach i kolorach do wyboru. Jest nietoksyczne i bezpieczne dla dzieci. Można je również łatwo wyczyścić miękką wilgotną ściereczką, jak i inne zabawki.

Pudełka do przechowywania Lego można także wykorzystać do budowy przegród, wież lub ścian w pokoju, które wcześniej można było budować tylko w formacie miniaturowym przy użyciu konwencjonalnych klocków Lego. Teraz można już więcej. Pomyśl tylko jaka to frajda, nie tylko dla dziecka, ale i dla nas samych ;)

pudełka lego friends

lego pudełko do przechowywania

zabawki lego dla dzieci

pojemniki lego na zabawki

pojemniki lego na klocki

pojemnik na lego

klocki lego do przechowywania

klocki lego przechowywanie

Produkt można znaleźć na: connox.de.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

7 komentarzy:

 1. Świetny pomysł! :) Dziecko będzie bardzo lubiło takie pudełka jak klocki Lego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie pudełka wyglądają bardzo loftowo. Na pewno będą pasować do mebli w stylu loftowym.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne są te pudełka! Idealnie sprawdzą się w pokoju małego chłopca, który szczególnie lubi klocki LEGO :) Super pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jako, że w rodzinie u najmłodszych panuje szał na klocki lego to z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że chłopcy oszaleliby z radości na widok takich pudełek. Świetny i kreatywny pomysł. :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialne rozwiązanie nie tylko dla małych dzieci!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiele dobrego się dowiedziałem tutaj :)

  OdpowiedzUsuń