środa, 27 czerwca 2018

Jak stworzyć magię w pokoju dziecka?

Pokój dziecięcy powinien być przede wszystkim otwarty na zabawę i kreatywność. Mało tego, jest to  jedyne miejsce w domu, w którym określone jest jasno - tutaj rządzi dziecko. Więc niech i tak będzie ... ale możesz go odrobinę zachęcić i nakierować na jeszcze większe pole kreowania swojej wyobraźni. Wystarczy tylko, że i Ty poszerzysz swoje horyzonty.

Dzieciństwo jest cudowną fazą, wspaniałym okresem, zanim przejdzie się do etapu dorosłości. Okresem, kiedy nawet najprostsza rzecz może pobudzić wyobraźnię, a jako rodzic najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojego dziecka, jest umożliwienie mu rozwoju tej wyobraźni. Jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić, jest wprowadzenie ważnego elementu dekoracyjnego do pokoju malucha. Takiego, który aktywnie zadziała i na który w pewnym stopniu sami mamy wpływ.

tapeta w pokoju dziecka aranżacje

Chcesz aby Twoje dziecko było zafascynowanę astronomią, lataniem, statkami, naturą, podróżowaniem itd., zainwestuj w dekorację nawiązujące do tego tematu. W ciekawą lampę w postaci księżyca, globusa, czy malodwidło na ścianię prosto z tropików. Możliwości są nieograniczone! 

Bajki i świat magii w szczególności przyciągają wyobraźnię dzieci, którą można ożywić ciekawymi tapetami i rysunkami w ich pokoju. Dzięki temu nasze maluchu mogą zainspirować się tym, co widzą na codzień i poczuć, że ich pokój, jest ulubionym miejscem na całym świecie! Ich domem i miejscem gdzie nigdy nie kończy sie magia i świat fantazji.

Colorful Kids Room

tapety pokój dziecka

tapety w pokoju dziecięcym

tapety na ścianę pokój dziecięcy

tapety ścienne pokój dziecięcy

tapeta gwiazdy na niebie

kolorowe tapety na ścianę

kolorowe tapety dla dzieci

tapeta góry dla dzieci

tapeta w domki

tapeta miasto czarno białe

tapeta las dla dzieci

Zdjęcia oraz dostępność produktu na rebelwalls.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

11 komentarzy:

 1. Dlaczego ja nie mialam takiego pokoju gdy bylam dzieckiem. Piekne pomysly.

  pozdrawiam
  www.macmeble.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjne propozycje, nie mogę się napatrzeć! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne aranżacje i pomysły!

  W razie czego, takie drewniane skrzyneczki znajdziecie na www.pinus-shop.com.pl :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Strasznie mi się podobają te statki i to miasto :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć, pięknie to wygląda, szczególnie ten rysunek statku na ścianie naprawdę magiczny i do pokoju dziecka idealny! Miasto też wygląda naprawdę świetnie, to są moi dwaj faworyci z tych wszystkich zdjęć :) Właśnie! Też jak byłam mała to chciałam mieć taki pokój, ale kiedyś to były zupełnie inne czasy, pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale extra to wygląda - nie spodziewałam się że statek będzie mnie tak kręcił :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie, bardzo podoba mi się wszystko. Super pomysły!

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeden z lepszych wpisów jakie czytałem

  OdpowiedzUsuń