piątek, 17 marca 2017

Komoda do dziecięcego pokoju.

Dzieci potrzebują miejsca, aby po prostu być dziećmi. Dlatego meble i zabawki dla dzieci muszą być tak zaprojektowane, aby pomóc Ci stworzyć bezpieczną, kreatywną i komfortową przestrzeń dla Twoich pociech, a przy tym być na tyle uniwersalne i funkcjonalne, aby jak najwięcej udało się z nich uzyskać.

Poniższa komoda od olivier furniture jest zaprojektowana jako mebel z wieloma funkcjami. Jej parametry głębokości i wysokości zapewniają kompaktowe przechowywanie bez marnowania niepotrzebnie miejsca. Jednocześnie, zaokrąglenia krawędzi, dodają wizualnej lekkości i pozwolają  uzyska wizualny efekt mniejszośc, niż w istocie jest. Fakt, że nie posiada ostrych kawędzi, tylko utrwala w przekonaniu, że idealnie nadaje się do pokoju dziecięcego

Komoda do dziecięcego pokoju

Niewielkie wymiary komody czynią ją idealnym meblem w pokoju dziecięcym, gdzie przestrzeń jest często niewielka. Szafka nadaje się również na buty, rękawiczki i kapelusze w pobliżu drzwi wejściowych - na równi tak, jak w kuchni na przechowywanie ceramiki, lub do sypialni na organizację bielizny. 

Boki są zaprojektowane z miejscem na zaokrąglone wieszaki, aby można było jeszcze coś na nich zawiesić, dzięki czemu ich działanie staje się zarówno dekoracyjne, jak i praktyczne. 
Podobnie jak wszystkie inne elementy oraz meble z Oliver Furniture, multi komoda wykonana jest w Europie i zaprojektowana tak, aby spełniała surowe normy UE w zakresie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Używają w tym celu najlepszych materiałów, które muszą przechodzić przez ścisłe warunki FSC (Forest Stewardship Council), które wymagają certyfikacji.


Komoda do pokoju dziecka

Chest of drawers for the children's room.Chest of drawers for the children's room.

Zdjęcia oraz produkt pochodzą z oliverfurniture.com.

11 komentarzy:

 1. Ta komoda jest piękna. Cudownego weekendu kochana:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo piękna komoda i te wieszaczki po bokach są bardzo praktyczne. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda, taka komoda jest idealnym meblem do dziecięcego pokoju. Jest praktyczna, pakowna i ma ciekawy design.
  Miłego weekendu Marysiu !

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się - u mnie od dawna w pokoju dziecka stoi komoda sosnowa nabyta na https://www.urokdrewna.pl/ i sprawdza się doskonale. Ładnie wyglądający, a zarazem pojemny mebel jest w pokoju dziecięcym niezbędny!

  OdpowiedzUsuń
 5. Discover our huge Chest of Drawers , dressers and drawer storage unit range. Browse all of our fantastic deals and choose to either reserve or buy online.

  OdpowiedzUsuń
 6. Discover our huge Chest of Drawers , dressers and drawer storage unit range. Browse all of our fantastic deals and choose to either reserve or buy online.

  OdpowiedzUsuń