niedziela, 14 kwietnia 2019

Oryginalne podstawki na jajka.

Święta Wielkanocne bez jajek to nie Święta, dlatego są one podstawą w każdym domu, w którym się je obchodzi. A skoro już mówimy o jajkach, to przydałyby się jakieś podstawki, do tych ugotowanych na twardo (lub wpół miękko). Przy okazji nie tylko z okazji Świąt będziemy potrzebować podstawek do jajek, ale również poza nimi. Gdy już zdecydujemy się na ich kupno może warto wyjść spoza strefy bezpiecznej i kupić coś bardziej wyrafinowanego, coś co od pierwszego spojrzenia przykuje czyjąś uwagę. 


Podstawki w formie kurzych łapek, a właściwie kaczych? Dlaczego nie, z pewnością nie jest to pomysł dla każdego, ale dla tych mniej wyczulonych, będzie interesującym rozwiązaniem na urozmaicenie nudnej zastawy. 

Podstawka na jajka wykonana została z wysokiej jakości białej porcelany. Świetnie sprawdzi się również jako pojemnik na przyprawy, czy małe przekąski (o kieliszku nie wspomnę).


easter mood

pomysłowa Wielkanoc

podstawki do jaj

Zdjęcia oraz produkt: artilleriet.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

7 komentarzy:

 1. Wow! Takimi podstawkami można zrobić furorę przy stole :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Przepiękne podstawki:) Świetna opcja na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo oryginalny pomysł. Mi osobiście się podoba, ma to coś w sobie i na pewno zwraca na siebie uwagę. Chociaż nie da się ukryć jest trochę dziwnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne podstawki, sprawdzą się na wielkanocnym stole.
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń