piątek, 12 kwietnia 2019

Pierwsze dekoracje na Wielkanoc.

Z całą pewnością nie jestem ani pierwszą ani ostatnią osobą, która już rozpoczeła przystrajać mieszkanie do świąt wielkanocnych. U mnie będzie skromnie, ponieważ nigdy nie przesadzam z dekoracjami i uważam, że kilka drobnych lecz konkretnych detali "załatwi sprawę".

Lubie paletę monochromatyczną, dlatego zdecydydowałam się właśnie na takie barwy, aby nie wybiegać za bardzo już z tej bazy, którą mam w dekoracjach swojego domu. W takim otoczeniu kolorów i ich odcieni czuje się najlepiej, więc nie potrzebuję szybko wprowadzać jakichkolwiek zmian (choć zmiany bardzo lubię) czując się przytłoczona dekoracjami

 Świąteczne dekoracje Wielkanocne

Dekoracje są ubiegłoroczne oraz z poprzednich lat (oprócz małych jajeczek w szklaneczce, które kupiłam niedawno). Dlatego, że są neutralne i w kolorze naturalnym, sprawdzają mi się co roku. 

Drewniany zajączek, wydmuszki, pióra, drewniane koraliki - towarzyszą mi w każde święta i nie mam potrzeby pozbywania się ich, czy wprowadzania czegoś innego. Idealne rozwiązanie dla domowego budżetu ;) Oczywiście dojdą jeszcze świeże kwiaty, ale to już później. 
Jak sytuacja przedstawia się u Was? 


dekoracje, piórka, wielkanoc

dekoracje wielkanocne

Easter decor

Piórka na jajkach

 Dekoracje z jajeczkami na wielkanoc

koraliki z drewna i jajka

 Wydmuszki, pisanki

5 komentarzy: