czwartek, 31 stycznia 2019

Jeśli fotel, to tylko wygodny.

Jeśli decydujemy się na zakup fotela poza jego walorami estetycznymi i designem, który pasuje do naszego wnętrza, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego wygodę. W końcu w tym celu został stworzony fotel.

 "Bat Lounge", zasługuję na uznanie głównie z tego względu, że posiada zarówno wysokie, jak i niskie oparcie, dzięki temu, możemy dostosować mebel do naszych indywidualnych potrzeb. Fotel został zaprojektowany przez duńsko-włoski duet projektowy GamFratesi, który swoją nazwę zyskał dzięki odniesieniu się do interesujących cech nietoperzy, z zapraszającą, charakterystyczną muszlą przypominającą kształt rozpiętości skrzydeł nietoperza.

Fotel z wysokim oparciem

 Fotel"Bat Lounge" powstał ze skandynawskiego podejścia do rzemiosła, prostoty i funkcjonalizmu, a jednocześnie posiada mocną, osadzoną historię i skojarzenia wyrażone w minimalistycznej koncepcji do projektu. Szeroka gama opcji tapicerowania i różnych podstaw sprawia, że krzesło Bat Lounge idealnie pasuje do różnych publicznych i prywatnych kontekstów.

Bat Lounge Chair - Fully Upholstered, High back, Conic base

szary fotel

Niebieski fotel

Bat Lounge Chair - Fully Upholstered, High back, Conic base


Jaki fotel wybrać?

Nowoczesne fotele


Produkt oraz zdjęcia: gubi.com.
Projektant: GamFratesi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

5 komentarzy:

 1. A właśnie szukam fotela do salonu, dzięki za inspirację. Zgadzam się, że fotel nie tylko powinien ładnie wyglądać, ale przede wszystkim musi być wygodny, a nie każdy zwraca na to uwagę. Niestety jak się kupuje takie rzeczy przez internet, to nie ma opcji, żeby to sprawdzić, ale coś za coś, bo ceny w sklepach online przeważnie są przystępniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 2. To pradwa :)
  Oprócz tego, że powinien dobrze wyglądać to jednak wygoda zdaje się być na pierwszym miejscu.
  Uściski serdeczne.

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda, fotel musi być wygodny. Bardzo fajne propozycje Marysiu :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Designerski fotel i z całą pewnością wygodnie się w nim siedzi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygodny? Trzeba sprawdzić :) Uwielbiam zapadać się w fotele :)

  OdpowiedzUsuń