wtorek, 22 stycznia 2019

Balonowa lampa XL

 Istnieją takie rzeczy, które bez względu na to, czy jesteśmy jeszcze dziećmi, czy już nie, sprawiają nieustannie radość. Taką rzeczą bez zwątpienia jest balon.

Balony towarzyszą nam podczas różnych uroczystości, zawsze tych miłych i radosnych, dlatego też kojarzą się nam pozytywnie. Tym bardziej warto je mieć w swoim własnym domu. Niekoniecznie oznacza to, że masz kupować balony co tydzień, ale możesz wykorzystać ich motyw w dekoracji swojego mieszkania, w końcu nic nie stoi ku temu na przeszkodzie.

Balonowa lampa

Balonowa lampa, czyli oświetlenie ledowe w kształcie uroczych balonów, to produkt, który nie tylko zdobędzie serce wszystkich dzieci, ale i dorosłych również. Pozwoli Ci po raz kolejny przenieść się w świat i krainę radości oraz beztroskiego dzieciństwa. 


Lampa w kształcie balona.

Balonowa lampa XL

Produkt: haoshi.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

6 komentarzy:

 1. Fajne lampy. Z jakiego są materiału?

  OdpowiedzUsuń
 2. Super projekt :) idealny do pokoju maluszka :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie lampy to pasują do pokoju dziecięcego, ale nie tylko. Myślę, że równie dobrze wyglądałby na przykład w sypialni, bardzo lubię takie nietypowe oświetlenie, dodaje wnętrzom charakteru.

  OdpowiedzUsuń
 4. 57 year old Data Coordiator Leland Pedracci, hailing from Bow Island enjoys watching movies like "See Here, Private Hargrove" and Motor sports. Took a trip to Ha Long Bay and drives a 911. moja ocena znajduje sie tutaj

  OdpowiedzUsuń