wtorek, 24 lipca 2018

Kolorowe poduszki TYPE HYPE.

Czerń i biel już dawno odeszła do lamusa na korzyść kolorów. Chwilowy ich brak spowodował, że różnorodne barwy wróciły z zdwojoną siłą. Równie eleganckie, kontrastowe i estetyczne, za to z charyzmą. Kto z nas nie kocha poduszek? No dobrze, będę uczciwa, mój mąż mówi, że przecież mamy dosyć, skrupulatnie odciągając mnie od każdego działu z poduszkami, traktując je jako zło ostateczne. Cóż, ja jestem innego zdania. Poduszek nigdy za wiele, tzn, poszewek na nie, ponieważ szybko, w przeciągu minuty, jesteśmy wstanie zmienić nimi wygląd pomieszczenia. Takie wnętrzarskie czary mary. 

Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy szukasz poduszki do przytulania, spania czy też tylko do dekoracji. Prezentowane poniżej poduszki pochodzą z linii projektowej Made in Mitte dostępne na stronie  TYPE HYPE. Można je bardzo elastycznie stosować w każdym pomieszczeniu, zarówno w salonie, jak i sypialni, a nawet w ogrodzie. Jasne kolory poszewek z ciekawymi wzorami kolorystycznymi wprawią Cię zawsze w dobry nastrój. Ponadto podkreślą Twoje meble i wpasują się do ogólnego wystroju mieszkania.


Poduszki są piękne już same w sobie, bez względu na to czy leżą osobno na krześle czy fotelu, czy są porozrzucane razem na sofie czy łóżku. W każdej postaci wyglądają fenomenalnie. Każda z nich z pewnością zachwyci nie tylko Ciebie, ale i domowników, ponieważ wnoszą one mnóstwo dziecięcej radości.

Zdjęcia oraz produkty: typehype.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 


2 komentarze:

  1. Są świetne ! Uwielbiam dekoracyjne poduchy do salonu, do sypialni. Ja ostatnio nabyłam w palmowe liście. Twoje propozycje Marysiu też są cudne :)
    Miłego popołudnia :)

    OdpowiedzUsuń