niedziela, 3 września 2017

Czerwona maszyna do pisania Deluxe 220.

Najpiękniejsza i wyjątkowa (bo moja) retro czerowna maszyna do pisania Deluxe 220, marki Brother. Nie dość, że prezentuje się idealnie i od lat była na mojej liście rzeczy, które muszę posiadać, to w dodatku jest wciaż całkiem sprawna i można nadal na niej pisać. Chyba ten fakt uwielbiam w niej najbardziej. Co prawda tusz w niej jest już na wyczerpaniu, ale okazało się, że bez problemu znajdę na internecie nowy.

Musicie przyznać, że kwalifikuje się do naprawdę pięknych i wyjątkowych okazów. Kolor niezwykle mocny, a odgłos pisania na niej, bezcenny. Dzięki takiej maszynie mogę swobodnie połączyć w jednym elemencie moje dwie pasje: zamiłowanie do dekoru i pięknych wnętrz oraz deltiologię i hobby bezpośrednio łączone z papierem (o czym możecie się przekonać na moim drugim blogu).

Retro maszyna do pisania

Niewiele posiadam w swoim sanktuarium zwanym mieszkaniem, elementów dekoracyjnych w stylu retro, ale nie ukrywam, że takie przedmioty zawsze przykuwały moją uwagę. W przypadku maszyny do pisania nie miałam wiele wymogów oprócz tego, że musi być sprawna i zaznaczona rysą czasu. Dokładną perspektywę maszyny możecie zobaczyć tutaj

maszyna do pisania w kolorze czerwonym

Maszyna Deluxe 220

Działająca maszyna do pisania

Maszyna do pisania, jak ją używać?

Dekoracje w stylu Retro

Typewriter

14 komentarzy: