czwartek, 9 grudnia 2021

Mała choinka zamiast dużej.

Wszyscy marzymy o wysokiej, dużej choince, pełnej pięknych dekoracji i ogromu prezentów pod nią - takiej jak z filmu. Jednak powiedźmy sobie szczerze, dla tych, którzy mieszkają w małych domach lub mieszkaniach, nie zawsze jest to możliwe, a co dopiero praktyczne. Uwierzcie na słowo, ponieważ znam to z autopsji, gdy sama mieszkałam z mężem przez lata w małym apartamencie. Wówczas nie było nawet mowy o dużej choince, która pozostawała tylko w strefie moich marzeń. Czy jednak Święta były przez to mniej klimatyczne i szczególne? W żadnym wypadku!

Coraz więcej osób decyduje się na alternatywne małe choinki, w tym również na mniejsze drzewka doniczkowe. Ich utrzymanie jest łatwiejsze. Taka mini choinka może być równie urocza tak samo jak duża, w dodatku jest bardziej praktyczna i łatwa w manewrowaniu po pomieszczeniu, a jeśli mamy ochotę nadać jej kilka centymetrów, wystarczy umieścić ją na jakimś stoliczku, aby wydawała się wyższa.

mała choinka na pniu

Nawet w dużym domu, gdzie możemy pozwolić sobie na duże drzewka, wciąż możemy wykorzystać także te małe, jako dekorację dodatkową. Ponieważ, te zajmujące mało miejsca choinki, idealnie nadadzą się do stylizacji np. na kuchennych wyspach, stołach, blatach, przy kominku, na regałach, wejściu do domu, czy okiennych parapetach. 

mała choinka na komodę

mala choinka ozdobna

mała choinka na święta

mala choinka ozdobna

mała sztuczna choinka do domu

małe zielone choinki

mała żywa choinka w doniczce cena

mała choinka zamiast dużej

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

1. ZWIERZĘTA NA CHOINCE.

2. UŻYCIE ŚWIĄTECZNYCH GAŁĄZEK CHOINKI.

3. JAK ZROBIĆ SAMEMU MAŁĄ CHOINKĘ?

4. NATURALNE ŚWIĘTA.

5. NATURALNY ŁAŃCUCH Z DREWNIANYCH KORALIKÓW.

10 komentarzy: