piątek, 10 września 2021

Obrazy na ścianie w łazience.

Puste ściany w łazience nie zawsze i nie dla wszystkich są idealnym rozwiązaniem. Niektórzy z nas oczekują czegoś więcej od tego sterylnego pomieszczenia i również w nim pragną sprawić aby było nieco przytulniejsze. Dlaczego więc nie spróbować stworzyć dekoracji ściennej właśnie w tym miejscu? Nie musisz od razu tworzyć całej galerii, ale jedna lub dwie ramki mogą całkowicie odmienić aktualny wizerunek tego pomieszczenia w domu. 

Kreatywne pomysły na łazienkę z udziałem dzieł sztuki, plakatów i obrazów są teraz na topie, ponieważ wszyscy zaczynamy postrzegać pomieszczenia w naszym domu jako przestrzeń życiową, a nie tylko czysto funkcjonalną. Natomiast jeśli martwisz się, że woda lub wilgoć zniszczą dzieło sztuki ściennej, wybierz materiały, które dobrze znoszą wilgoć, a na długo będziesz mógł cieszyć się tym dodatkiem.   

obrazy w łazience

Miejsce, w którym można powiesić sztukę w łazience, będzie przede wszystkim zależeć od wielkości danego pomieszczenia, a także od kilku innych czynników, takich jak nachylenie sufitów czy materiał powierzchni i ściany. 
Jedno z najlepszych miejsc do powieszenia obrazu w łazience znajduje się naprzeciwko lustra, dzięki temu za każdym razem, gdy przygotowujesz się do dnia patrząc w lustro, możesz rzucić okiem na swoją inspirującą sztukę łazienkową z tyłu. Warto również rozważyć wiszące dekoracje ścienne w miejscu gdzie będziemy mogli je oglądać z prysznica lub wanny.

co na ściany w łazienkach

co na ścianę w małej łazience

dekoracje w białej łazience

co na ścianę do łazienki zamiast płytek

obraz w łazience

ozdoby na ścianę łazienki

dekoracje do łazienki na ścianę

galeria ścienna w łazience

Plakaty do łazienki

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

1. GALERIA ŚCIENNA ODPOWIEDNIA DO KAŻDEGO WNĘTRZA.

2. WSKAZÓWKI DEKOROWANIA OBRAZAMI WE WNĘTRZU.

3. ARMATURA ŁAZIENKOWA Z LUKSUSOWYM WYKOŃCZENIEM.

4. CZY TAPETY NADAJĄ SIĘ DO ŁAZIENKI?

5. TAPETA DO MAŁEJ ŁAZIENKI.

4 komentarze:

  1. Dobry i prosty sposób aby nadać łazience indywidualnego charakteru. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W mojej łazience brakuje mi tego typu dekoracji. Dzięki za inspiracje

    OdpowiedzUsuń
  3. pięknie to wygląda, ale moja łazienka jest za mała na takie ekscesy ;) zrezygnowałam z lustra w drewnianej ramie na rzecz szafek łazienkowych z lustrami i wzięłam umywalkę wpuszczaną w szafkę zamiast stojącej by mieć miejsce na chemię

    OdpowiedzUsuń