Ceneo Dom i Wnętrze

Drzwi, okna i schody - wybierz na Ceneo

Ścierki kuchenne - modny design.

10:02:00 Cleo-inspire 2 Comments

Ręczniki kuchnne to coś więcej niż tylko wiszące w kuchni szmatki, które służą nam do przetarcia mokrych rąk, blatu kuchennego czy naczyń. Ich design jest tak samo ważny, jak cała reszta akcesorii, które ma na celu upiększać nasze wnętrze. 

Należy pamiętać, że ręczniki kuchenne używane są również jako wystrój kuchni. Ten mały dodatek kuchenny może wnieść do pomieszczenia kuchennego znaczącą wartość estetyczną, uzupełniając kolorystykę i elementy całego projektu dekoru.

Jakość kuchennych ręczników

Ścierki kuchenne są dostępne w szerokiej gamie wzorów, od nadruków w stylu vintage po nowoczesną modną grafikę. Ten mały kawałek materiału potrafi nadać ciekawego charakteru w kuchni, a przy tym można zmieniać wystrój sezonowo. Ponadto mają one idealny rozmiar na zastosowanie ich w jadalni jako podkładek pod naczynia (często stosowane w ten sposób w azjatyckich domach).

Istnieje jednak znacznie więcej powodów świadczących o ich fenomelności, a mianowicie: można wykorzystać je jako sztukę w ramkach (zamiast plakatów czy obrazu), do zapakowania prezentu, owiniecia żywności, stylizacji do ładnych zdjęć, a przede wszystkim, jako materiał wielorazowego użytku, wygrywają w skali ekologicznej z papierowymi ręcznikami. 

Kuchenne ścierki z literami


ściereczki kuchenne lniane

bawełniane ścierki kuchenne

Ścierka do pieczywa

Szary ręcznik kuchenny

Dobrej jakości ręcznik do kuchni

Niebieski ręcznik

Pomocnicze akcesoria kuchenne

Zestaw ścierek kuchnenych


 Żródło zdjęć oraz produkty: www.connox.de.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

2 komentarze:

  1. Jak widać na powyższych zdjęciach nawet zwykła ścierka w kuchni może pełnić rolę dekoracyjną. Naprawdę fajnie to tutaj wygląda, sama nigdy w sumie nie przykłądałam uwagi do ścierek. Często wykorzystywałam w ich roli stare szmatki, które do niczego już się nie nadawały. Tutaj jednak widze, że nawet ścierki mogą być potraktowane artystycznie.

    Kuchnię mam w stylu tradycyjnym, tak wiec postaram sie poszukać czegoś dobrze do niej pasujacego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne ściereczki, zwłaszcza te w alfabet. Takie drobiazgi też są ważne w aranżacji kuchni.
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń