środa, 20 maja 2020

Wolnostojące lustra w domu.

Lustra już od dawna zyskały status skutecznego narzędzia do projektowania wnętrz, dzięki czemu służą do realizacji wielu praktycznych celów i wielu kreatywnych motywów. 
W zależności od tego, co chciałbyś uzyskać. Jeśli chcesz nadać swoim wnętrzom dopracowany akcent, czy wzmocnić oraz wydobyć więcej światła i przestrzeni, odpowiedzią jest starannie dobrane oraz dobrze ustawione lustro.

Wolnostojące na ziemi lustra, sprawią, że mniejsze przestrzenie będą wydawać się wyższe i jaśniejsze, pełnią więc wiele funkcji w domu. 

Stojące na ziemi lustro w mieszkaniu

 Są one również klasycznym elementem dekoracyjnym, które mogą nadać stylowy akcent w każdej przestrzeni życiowej. Te lustrzane elementy podkreślają styl domu i oddają super efekt. Ponadto, lustra stojące są wszechstronne i można je łatwo przenosić tworząc zupełnie nowy układ pomieszczenia.

Podsumowując: lustra stojące pozwalają nam nie tylko obejrzeć w nich całe swoje odbicie ale także dodają element stylistyczny do wystroju domu. Lustra tego typu są kompaktowe i można je łatwo stosować zarówno w małych, jak i w dużych przestrzeniach. Ponadto odbijają światło i sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe.

Stojące na ziemi lustro

Standing mirrors

Gdzie postawić lustro w domu?

Jak wystylizować lustro?

wolnostojące lustra

Źródło zdjęć: artilleriet.se.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

3 komentarze: