wtorek, 12 maja 2020

Nowoczesne stoliki kawowe "Lightwood".

Istotna rola stolika do kawy jest ważniejsza niż mogłoby się to nam wydawać, bo czy wyobrażasz sobie swój salon bez małego stolika przy sofie? Jeśli nie, istnieje więc duża szansa, że jest to jeden z najważniejszych elementów w Twojej salonowej przestrzeni.

Twój stolik kawowy jest czymś więcej niż tylko dodatkową powierzchnią. Jako centralny punkt  salonu pełni rolę idealnego układu dla innych mebli, takich jak sofa, czy fotel, a nawet telewizor czy galeria sztuki na ścianie.


W związku z tym, że stolik kawowy jest tak ważną częścią salonu, istotne jest, aby był zaprojektowany tak, jak powinien, stanowi on bowiem wyraz designu i służy jako wizualny punkt centralny. Jego wygląd powinien pasować do całości wystroju, a jakość powinna być istotnym punktem do kierowania się nim przy wyborze i zakupie tak, aby został z nami na lata. 

Warto również przemyśleć do czego będzie nam służył. Osobiście lubię gdy nic na nim nie leży, ale wilu domownikom używa go jako powierzchnię na pilot do tv, czy dekoruję kwiatami i książkami. stoliki kawowe "Lightwood"

Design oraz produkty: lightwood.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

6 komentarzy:

 1. Stolik kawowy jest równie ważny co stół jadalniany.

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie jestem w trakcie projektowania swojego mieszkanka i zastanawiałam się nad stolikiem kawowym. Zastanawiam się właśnie nad takim dwupoziomowym. Świetny, pomocny wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczególnie trafiają w mój gust dwa ostatnie stoliki. Wyglądają świetnie! Stolik kawowy to absolutnie must have!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna bryła stolika, podobają mi się zwłaszcza te dwa ostatnie.
  Pozdrawiam, ciepło :)

  OdpowiedzUsuń