sobota, 16 listopada 2019

Przenośna toaletka do makijażu.

Toaletka z lustrem, to rzecz bardzo praktyczna, która tak naprawdę przyda się każdemu. Czy to do zrobienia porannego makijażu, lub wieczornego demakijażu, czy to do golenia, albo uczesania. O tyle fajniej gdy wcale nie jest całkowicie stacjonarna w postaci dużego mebla. Po pierwsze nie zajmuje wówczas dużo miejsca, a po drugie można ją dowolnie przestawiać również do innego pomieszczenia. 

Jest to także dobre rozwiązanie w rodzinie, gdy łazienka jest wiecznie zajęta, a my pragniemy jedynie wykonać małą czynność przed wyjściem z domu, do czego potrzebujemy tylko lustra. Małą toaletkę można postawić przy oknie, aby uzyskać dobre światło dzienne.  

Toaletka do makijażu z lustrem

Pomysłodawcą tego projektu jest (są) Woodoo People, czyli Paulina Szewczyk i Maciej Olejniczak, architekci z Łodzi, którzy postanowili sami zaprojektować kilka uniwersalnych przedmiotów, ubogacających wnętrza, które projektują. 

Toaletka z lustrem składa się z lustra, podstawy do niego oraz bazy, na której można położyć biżuterię czy kosmetyki. Całość wykonana została ze sklejki liściastej. 

Przenośna toaletka

Lustro ze stojakiemProdukt dostępny na woodoopeople.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

12 komentarzy:

 1. Super ! Mnie by się bardzo przydała. Można korzystać, gdy łazienka jest zajęta i gdy nie mamy w sypialni stacjonarnej toaletki.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja wolę dużą toaletkę, ale taka jest świetnym rozwiązaniem, gdy brakuje miejsca na większą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł. Na pewno sprawdzi się przy małych mieszkaniach, gdzie nie ma miejsca na dużą, normalną toaletkę. Sama miałam ten problem, moją toaletką było lusterko, które stawiałam sobie na biurku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie, domyślam się, że taka była tego koncepcja.

   Usuń
 4. Ja bez okularów jestem ślepa, więc taka toaletka to dla mnie zbawienie! Ja wolałabym jednak taką z lusterkiem, bo w sypialni mam dość ciemno!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna alternatywa dla klasycznej toaletki.

  OdpowiedzUsuń
 6. WOW! Gdyby tylko Pani wiedziała jak bardzo jest to przydatne dla mojej żony! Świetny pomysł szczególnie do małych wnętrz w których toaletka zwyczajnie się nie zmieści.

  OdpowiedzUsuń
 7. Do takiej toaletki można zamontować taśmę led. Ułatwi to malowanie, a do temo można to zrobić własnoręcznie.

  OdpowiedzUsuń