czwartek, 30 kwietnia 2020

Sposób na tace. Nowocześniej!

Taca jest jednym z najbardziej uniwersalnych akcesoriów dekoracyjnych do każdego mieszkania. Jest funkcjonalna i może być używana na wiele różnych sposobów, w dodatku tace są wykonane z wielu materiałów, więc łatwo adaptują się ze stylem w każdym wystroju wnętrza.

Tace są wspaniałym dodatkiem, które warto posiadać, ponieważ są wszechstronne, łatwe do przechowywania i wspaniałe do podkreślenia dekoracji.

Ways to Decorate with Trays

Ponadto dodają atrakcyjnej warstwy wizualnej i wypełniają teksturę, więc śmiało można je używać w wystroju pomieszczeń. Nie zapomnij jednak, że tace prócz ładnego wyglądu, powinny być funkcjonalne. Można wykorzystać je na wiele różnych i ciekawych sposobów, o czym przekonasz się w dalszej części tego artykułu. 


PRZECHOWYWANIE ŻYWNOŚCI

Tace to wspaniały środek wyeksponowania i wyselekcjonowania pożywienia, w szczególności warzyw i owoców, orzechów czy ciastek, które same w sobie mogą stanowić piękną kolorową i nietuzinkową dekorację.

Pomysły na tace i podstawki


ZASTAWIENIE STOŁU

Jeśli brakuje Ci podkładek pod talerze, tace idealnie je zastąpią, a przy tym będą prezentować się oryginalnie, nawet jeśli nie posiadamy jednakowych i są w różnych formatach. Odpowiednio zaaranżowane będą wyglądać wyjątkowo. 

Jak wykorzystać tace?

 Czarna taca z uchwytem

ORGANIZACJA

Tace to idealna powierzchnia na klucze, listy, pilot od telewizora i wszelkie inne drobiazgi, na które trudno wygospodarować miejsce. Zdecydowanie lepiej będą wyglądać oraz łatwiej będzie je znaleźć, gdy zostaną położone w określonej lokalizacji. 

 Taca na drobiazgi

 Organizacja w kuchni, tace.


DEKORACJA NA STOLIKU

Korzystanie z tacy daje nam możliwość zaakcentowania dekoracyjnych przedmiotów, które mają dla nas sentyment, lub które zwyczajnie się nam podobają. Dodatkowo dają złudzenie, że wszystko jest uporządkowane, nawet jeśli przedmioty w tacy nie są idealnie ułożone każdego dnia.

Taca jako dekoracja w mieszkaniu

Taca, pomysł na dekorację

 Dekorowanie tacami

ŁAZIENKA

Czy pomyślałbyś, że łazienka to bardzo dobre miejsce na tace? 
Dlaczego? Dlatego, że pomoże w utrzymaniu niezbędnego porządku, bo jak wiadomo, w łazience zawsze znajdą się jakieś przybory do np. higieny jamy ustnej czy pielegnacji twarzy. Tacki pomogą je pomieścić, ewentualnie ograniczyć od reszty. 

Tace do łazienki

Źródła zdjęć dzięki uprzejmości, oraz dostępne produkty można zanleźć na : connox.de.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

1 komentarz:

  1. Bardzo lubię wykorzystywać tace w rożnych aranżacjach. Twoje propozycje bardzo mi się podobają.
    Pozdrawiam ciepło :)

    OdpowiedzUsuń