piątek, 22 listopada 2019

Łóżko piętrowe wykonane ze sklejki!

Dziecięce łóżko piętrowe "Lulu" polskiej marki My Bedsy, to idealna konstrukcja mebla do spania wykonana z wysokiej jakości sklejki, dostosowana do potrzeb najmłodszych. Bardzo wszechstronne i dbające o każdy szczegół łóżko, z wieloma możliwościami w zastosowaniu. Zaprojektowane zostało tak, aby w komplecie z kolejnymi meblami tej samej marki, stworzyć pełną całość, bez ograniczenia miejsca i przestrzeni w pokoju dziecka. 

Łóżko piętrowe do pokoju dziecka

To piętrowe łóżko cechuje przede wszystkim oryginalny, a zarazem bardzo prosty i minimalistyczny design. Można wręcz uznać, że prostota i naturalność jest tutaj ogromnym atutem. Produkt jest ekologiczny i niebanalny. Każde dziecko pokocha je od razu, a do tego jest mega funkcjonalne, wytrzymałe (spokojnie wystarczy na lata użytkowania) i przede wszystkim, całkowicie bezpieczne! 

Łóżka wykonywane są na wymiar, więc nie musisz martwić się o to, że nie będzie pasować do Twojej przestrzeni. 

Łóżko piętrowe ze sklejki

Sklejka meblraska, projekty

Łóżko piętrowe "Lulu" My Bedsy

Piętrowe łóżko dla dziecka

My Bedsy Furniture


Dziecięce łóżko piętrowe Lulu dostępne na mybedsy.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 


4 komentarze:

 1. Do łóżka piętrowego przyda się dobry materac. Dziecko powinno mieć miejsce do spania dostosowane do swojego wieku, wzrostu oraz potrzeb. Można też kupić trochę większy materac, dziecko bardzo szybko rośnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie łóżko to idealny patent do niewielkich mieszkań, szczególnie przy dwójce dzieci. W mieszkaniu przestrzeń jest niezbyt duża, a dzięki temu zaoszczędza się sporo miejsca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Łóżko piętrowe to świetna sprawa, zaoszczędza dużo miejsca. Sama miałam w dzieciństwie łóżko piętrowe i wspominam to bardzo dobrze. Jest to też fajna zabawa dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda genialnie. Idealne łóżko do pokoju dziecięcego. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń