wtorek, 18 grudnia 2018

Świąteczne skarpety.

Święta już na horyzoncie, a jak wyglądają nasze przygotowania do nich? Jestem pewna, że w większości Waszych domów, pracę już wrą i pozostaje już tylko pozapinać wszystko na ostatni guzik. Poprawcie mnie jeśli się mylę. U mnie dekoracje świąteczne pojawiły się już dawno, z prezetami w tym roku też na szczęście nie było dużego kłopotu, może dlatego, że za poszukiwania ich, zabrałam się dość wcześnie, muszę tylko dokupić ostatnie drobiazgi. Pozostaje mi więc już tylko skupienie się na świątecznych potrawach.


Pozostając jednak w temacie dekoracji, w tym roku zawisła u mnie po raz pierwszy duża skarpeta. W niektórych domach, świąteczne skarpety są one niezbędną częścią każdego świątecznego programu dekoracyjnego. Są bowiem doskonałym sposobem na dodanie ciekawego charakteru do wystroju i pokazanie osobowości każdego członka rodziny, w końcu każda z nich może być inna. Klasycznym miejscem dla nich jest kominek. Chociaż istnieje wiele innych alternatywnych miejsc, w których można je powiesić, bo przecież nie każdy z nas kominek w swoim domu lub mieszkaniu posiada. Można na przykład użyć do tego krzeseł, klatek schodowych, a nawet ścian. 
Kerstsokken

Christmas decor with socks

Świąteczne skarpeta

Zdjęcia oraz produkty pochodzą z: fermliving.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

6 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy i oryginalny pomysł na dekorację mieszkania :) Szczególnie dla tych, którzy mają kominek i mogą poczuć się, jak w prawidziwym, amerykańskim filmie

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne skarpety, ja powoli przygotowuję się do świąt, jednak staram się nie wprowadzać nerwowej atmosfery. Udekorowałam mieszkanie, choinka stoi, teraz trzeba przygotować odpowiednie potrawy i cieszyć się czasem spędzonym z najbliższymi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie podobnie. W tym roku chyba zupełnie jestem znieczulona na nerwowa atmosfere świąteczną. Wszystko juz przygotowane, nerwówka pewnie zacznie się przy przygotowaniu potraw

   Usuń
 3. Super :) Pięknie się prezentują również jako dekoracja.
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najpierw kominek a potem skarpety ;)

  OdpowiedzUsuń